Image Alt

Програмне забезпечення для управління школою українська

Програмне забезпечення для управління школою українська

Управління освітою геніїв - це веб- і мобільний додаток, розроблений спеціально для управління повсякденними функціоналами школи / коледжу та університетів. Це рішення ERP для хмарних шкіл, яке надасть найновішу форму для мобільних заявок викладачам, студентам та батькам, щоб допомогти їм у вході з будь-якого місця та в будь-який час. На цьому шляху мобільність для використання цієї системи надзвичайно зростає. Це дозволить вам отримати повну комп’ютеризовану участь для адміністрацій підрозділів та серверних організацій за допомогою вправ з управління інформацією всіх навчальних засад, наприклад, шкіл, коледжів та університетів.

Система управління школою / коледжем / університетом (Планування ресурсів підприємства)

"Відчуйте безпроблемну роботу за допомогою декількох крос-платформних функцій та простого, але динамічного інтерфейсу "

Наприклад, Геніальна школа Планування ресурсів підприємства має різні модулі для управління та обробки; Управління зборами, розклад, відвідуваність, іспити, новини, гуртожиток, бібліотека, транспорт, шкільний календар, заходи тощо. Крім того, нещодавно компанія випустила нову версію із повноцінним модулем людських ресурсів для управління оплатою праці працівників та їхніми зарплатними переліками. Модуль Фінанси допомагає планувати та розподіляти структури оплати праці для студентів. Система Планування ресурсів підприємства Геніальна школа також є чудовим інструментом співпраці, використовуючи функцію пріоритетності завдань. Крім того, в Genius існує внутрішня система обміну повідомленнями, яка допоможе учням, учителям та батькам спілкуватися між собою.

Хмарна Планування ресурсів підприємства українська, шкільна Планування ресурсів підприємства українська, Планування ресурсів підприємства Рішення.l українська, освітні Планування ресурсів підприємства модулі українська, система управління школою Планування ресурсів підприємства українська, шкільна Планування ресурсів підприємства система українська, шкільна Планування ресурсів підприємства українська, найкращі Планування ресурсів підприємства системи для малого бізнесу українська, система управління коледжем українська, шкільна Планування ресурсів підприємства демо-версія програмного забезпечення українська

Школа академічного менеджменту українська | Коледж | Інститут | Університет

Управління освітою геніїв допоможе студентам у виконанні всіх функцій академічного управління, керуючи всіма оперативними діями, щоб отримати бажані результати у своїй кар'єрі. Це створить кращу культуру навчання та середовище для учнів, а також адміністрації школи. Що наблизить їх до поставлених цілей. Модуль академічного менеджменту розроблений таким чином, що він забезпечить кращі можливості для розвитку за допомогою плавного та ефективного перебігу всього навчального процесу. Це додасть більшої простоти операційній діяльності та перетворить академічну структуру на довгоочікувані цифрові рамки. Навчальний модуль ERP повністю інтегрований з академічними особливостями та інструментами управління освітою, що допоможе досягти кращих результатів студентів.

Шкільне програмне забезпечення системи академічного управління українською мовою, програмне забезпечення академічної системи управління українською мовою, академічне управління мобільним додатком українська, система академічного управління ERP українська, система академічного управління студентами українська, програма академічного управління для iPhone українська, система академічного управління для шкільного коледжу університет українська

Школа Управління студентами Українська | Коледж | Інститут | Університет

Система управління студентами ERP здатна обробляти великі дані студентів та ефективно отримувати всі збережені дані із системи. Він може керувати процесом зарахування, прийому, розподілу класів та розділів тощо, щоб отримати загальний огляд успішності студента. Подібним чином він також може контролювати повсякденну діяльність вчителя та відстежувати щоденну відвідуваність учнів / викладачів. Студенти можуть дізнатись про технології нового покоління у своїй щоденній навчальній діяльності з простою структурою та зручним інтерфейсом для студентів.

Українська система управління студентами, Інтернет-програма для управління студентами ERP українська, Мобільний додаток для управління студентами, українська програма для управління студентами для iPhone та Android, українська, Програмне забезпечення для студентської інформаційної системи ERP, українська Інформаційна система для студентів, Українська Інтернет-програма для студентів, Інтегрована студентська інформаційна система Український

Шкільні стипендіальні програми Українська | Коледж | Інститут | Університет

Без будь-яких документів Інтернет-програма стипендій дозволить студентам подати заявку та подати заявку в цифровому вигляді. Таким чином, це підвищує шанс гнучкої доступності та зменшує ймовірність помилок, забезпечуючи тим самим гарантію ефективного процесу подання заявки на стипендію в ERP шкільної освіти. Адміністрація створить стипендіальні програми для студентів, які допоможуть студентам у фінансовій допомозі для завершення навчання. Модуль забезпечить різні функціональні можливості, такі як; Онлайн реєстрація студентів, присвоєння унікального реєстраційного номера всім студентам, перевірка критеріїв прийнятності для подання заявки на стипендію, проста та швидка обробка та публікація вибраних студентів, підтвердження суми стипендії, отриманої студентами та установами, SMS-повідомлення для студентів / батьків про затвердження та виплату суми, обробку декількох заявок, формування списку відбору, нагородження, реєстр, провадження тощо.

Онлайн програма стипендій українською мовою, Програмне забезпечення системи управління стипендіями українська, Управління стипендіями студентів ERP українська, Мобільний додаток для управління стипендіями для студентів українською мовою, Додаток для управління студентськими стипендіями для iPhone та Android Українська, Система управління студентськими стипендіями Програмне забезпечення українською мовою, Стипендіальні програми для студентів Українська

Безкоштовний онлайн-вступ та реєстрація в школі Українська | Коледж | Інститут | Університет

Прийом та зарахування - це завдання, яке виконується для організації (школи, коледжу, університету, інституту тощо) через регулярний проміжок часу. Це завдання включає в себе багато клопоту та складних процедур, які, якщо їх виконати вручну, займуть багато часу для команди, яка керує ними. Процес включає розробку форм для кандидатів, збір даних, збір платежів, що включає витрати та час, і одночасно впливає на якість та має місце помилка.

З метою автоматизації цієї процедури наші розробники створили функцію онлайн-прийому та реєстрації з метою зробити роботу та функціональність організацій гладкою та простою. Це створює прозорість та швидкість методу ведення записів та ведення їх для майбутніх цілей. Таким чином Цифрова Інтернет-система додатків полегшує завдання як навчальним закладам, так і студентам.

Переваги онлайн-прийому та реєстрації
 • Оскільки це онлайн-форма вступу, вона дозволяє кандидатам заповнювати анкети з будь-якого місця та в будь-який час.
 • Не потрібно стояти в довгих чергах, щоб отримати форму заявки та подати її.
 • Традиційний метод ручної роботи на папері зміниться, отже це допоможе заощадити витрати інститутів.
 • Онлайн-форма прийому допоможе зменшити небажані дані, адміністратор може перевірити заявки, і лише відповідні дані студентів будуть внесені до бази даних Інституту.
 • Процес забезпечить точні та надійні результати стандартизації.
 • Весь процес прийому є дуже динамічним, якщо в системі відбудуться якісь зміни, це негайно відобразиться на кандидатах.
 • Енергозбереження людини - Інститутам не потрібно виділяти додаткову робочу силу для управління заявниками.
 • Більше не потрібно друкувати та зберігати форми окремо.
 • Інститутам не потрібно збирати форми всіх кандидатів та подавати їх.
Шкільна система управління вступом українською мовою, Форма онлайн прийому студентів Програмне забезпечення українською мовою, Система управління вступом студентів Українська, Система онлайн прийому студентів українська, Шкільний вхід Мобільний додаток українська, Android Шкільна програма вступу українська, Інтернет система вступу українською, Онлайн вступ на шкільній українській мові

Безкоштовне програмне забезпечення для управління онлайн-платою в школі Українська | Коледж | Інститут | Університет

Програмне забезпечення управління комісіями, розроблене Genius Education Management System, допомагає школам / коледжам / університетам оцифрувати процес збору плати зі студентів через різні платіжні шлюзи, інтегровані з нашою системою. Інтернет-збір може здійснюватися відповідними органами в будь-який час і з будь-якого місця.

Захищені логіни надаються кожному користувачеві-студенту, батькові, керівництву, персоналу, за допомогою якого операції з оплати / інкасації збору в Інтернеті відбуваються безпечно, і ризик шахрайських транзакцій зменшується. Таким чином, система управління шкільними зборами робить усі процеси впорядкованими, і відстеження в режимі реального часу можливе щодо сплачених зборів та зборів, що очікують на розгляд.

Управління абсолютними зборами в школі
 • Структура всіх видів зборів
 • Збір курсу за розумний, класний та студентський розряд
 • Структура знижки для багаторазового гонорару
 • Доступний з будь-якого місця та в будь-який час.
Збір шкільного збору та сплата збору
 • Розроблені стандартні та настроювані шаблони отримання / оплати комісій
 • Детальні дані про збір, доступні на інформаційній панелі
 • Рахунки-фактури доступні для різних категорій зборів
Оплата шкільних онлайн-зборів
 • Збір комісій через інтегровані платіжні шлюзи
 • Звіти про статус очікуваних платежів за допомогою SMS / електронної пошти
 • Установа для отримання комісій
Управління онлайн-платежами ERP Українською мовою, Мобільний додаток для управління мобільними додатками Українська, Управління онлайн-внесками студентів ERP Українська, Оплата університетських зборів Інтернет-версія українською мовою, Оплата університетських зборів Інтернет-версія українською мовою, Оплата онлайн-внесків Планування ресурсів підприємства Українська, Оплата онлайн-внесків мобільних додатків Українська, Інтернет-оплата та збір Українська, Інтернет-процес сплати внесків у шкільному коледжі університету

Програмне забезпечення для управління онлайн відвідуванням шкіл українська | Коледж | Інститут | Університет

Програмне забезпечення для управління відвідуваністю, що надається системою управління освітою Genius, допомагає в онлайн-відвідуванні студентів викладачами, що економить багато часу і побічно збільшує продуктивність вчителів, які гинуть, якщо вони йдуть на щоденне обслуговування відвідувачів. Тепер ви можете попрощатися з ручкою та папером, використовуючи нашу Систему управління відвідуванням студентів та автоматизуючи процес.

Таким чином, Безкоштовне програмне забезпечення допомагає викладачам реєструвати відвідуваність різних класів, секцій і навіть кафедр, і які також можуть бути надалі перевірені адміністраторами у разі будь-яких замовчувань / помилок. Щоденне резервне копіювання даних про відвідуваність може створюватися за допомогою програмного забезпечення для онлайн-відвідування, і навіть персоналізовані звіти можуть створюватися та друкуватися з системи.

Відвідування працівників школи
 • Щоденне, щотижневе, щомісячне та щорічне відвідування працівників може приймати адміністратор.
 • Адміністратор може контролювати та контролювати відвідуваність викладача у разі будь-яких замовчувань / помилок. Відвідуваність студентів
 • Щоденне, щотижневе, щомісячне та щорічне відвідування учнів може проводити відповідний класний керівник.
 • Учитель може змінити відвідуваність студентів, яка відбуватиметься пізніше, у разі будь-яких замовчувань / помилок. Біометрична інтеграція
 • Автоматичні дані, що стосуються відвідуваності, збираються завдяки інтеграції пристроїв Біо-метрична та RFID.
 • Зменшення шансів введення даних проксі-сервера та за замовчуванням через відстежуваний рух у реальному часі.
Програмне забезпечення системи онлайн-відвідування українською мовою, програмне забезпечення системи управління відвідуваністю студентів українською мовою, управління відвідуваністю студентів ERP українська, програмне забезпечення системи онлайн-відстеження відвідуваності українською мовою, програмне забезпечення відстеження відвідуваності студентів українською мовою, мобільний додаток для відстеження відвідуваності студентів українських студентів, реєстрація відвідувачів студентів Онлайн-українська , Програмне забезпечення системи управління біометричною відвідуваністю ERP українська, Мобільний додаток для управління біометричним відвідуванням для шкільного коледжу університету українська

Шкільне домашнє завдання та програмне забезпечення для управління класною роботою Українська | Коледж | Інститут | Університет

Завдяки цій особливості системи управління освітою Genius; відстеження щоденних успіхів студентів можна легко зробити, допомагаючи створити правильне середовище для студентів, наближаючи їх на крок до успіху. Це також допомагає викладачам скоротити своє завдання - вести все вручну та вести облік домашніх завдань учня, уроків, завдань, нотаток, планування уроків тощо за допомогою нашого оцифрованого програмного забезпечення для управління даними школи.

Наш інтерактивний веб-модуль ERP інтегрований з усіма академічними особливостями управління освітою з різними інструментами навчання та навчання, які орієнтовані на результат студентів. Мобільний додаток, наданий нашою Системою управління Інтернет-школою, вдячний батькам, які допомагають їм своєчасно відстежувати, чи їхні діти виконують кожне завдання вчасно.

У нас є Повне програмне забезпечення для управління школою, яке допомагає всім сторонам, пов’язаним зі школою, з наступними академічними особливостями:

Шкільний клас та секція
 • Вчителі можуть перевіряти та переглядати список класів та розділів, в яких їм призначено викладати учнів, вони можуть бачити номер класу та розділ, у якому вони призначені або директором, або адміністратором школи.
 • Адміністратор може додати новий клас із назвою класу, кодом та потоком / відділом, він також покаже навчальний план та силу студента цього класу.
 • Також він / вона може додати різні розділи для конкретного класу із загальною кількістю студентів, які навчаються в кожному розділі. Вони також можуть переглядати та оновлювати список класів та розділів учнів.
Шкільні предмети
 • Вчителі можуть бачити предмети, відведені їм для викладання студентів, зі списку Списку розподілу предметів, це допоможе вчителям знати Потік / Відділ та предмети для викладання в різних класах та розділах.
 • Вчителі можуть бачити предмети, відведені їм для викладання студентів, зі списку Списку розподілу предметів, це допоможе вчителям знати Потік / Відділ та предмети для викладання в різних класах та розділах.
 • Якщо інститут вирішить додати більше предметів до конкретного або всіх класів, адміністратор може призначити та додати різні предмети для конкретного класу та розділів. Так само він / вона може розподіляти різні предмети викладачам, що допоможе їм зрозуміти, які предмети їм потрібно викладати на лекціях, з потоком / кафедрою, іменем працівника, класом та розділом.
Конспект школи та планування уроків
 • Викладачі / адміністратор можуть керувати навчальними програмами з різних предметів класів, це допоможе їм запланувати заняття та лекції, щоб вчасно закінчити програму з різних предметів.
 • Адміністратор може щодня Додавати новий список планування уроків, це допоможе викладачам знати предмети, код лекції та виділені ними різні теми лекцій, це збільшить швидкість заповнення навчальної програми вчасно.
 • Подібним чином, викладачі можуть щодня додавати новий список планування уроків, це допоможе вчителям знати предмети, код лекції та виділені ними різні теми лекцій, це збільшить швидкість завершення навчальної програми.
Шкільні завдання та примітки
 • Студенти можуть переглядати свої щоденні завдання та примітки до занять, які будуть завантажувати їх відповідні класні керівники за допомогою інтерактивного мобільного додатка на їх мобільні телефони.
 • Викладачі регулярно завантажуватимуть Завдання та примітки в систему, яку можна переглянути з веб-системи настільного комп’ютера, а також з мобільного додатка. Студенти можуть переглянути ім’я класного керівника, який розподілив завдання та примітки та дату їх подання.
Шкільні завдання та домашні завдання
 • Наш інтерактивний мобільний додаток допоможе викладачам завантажувати щоденні уроки / домашні завдання для своїх учнів. Учні та батьки можуть переглянути мобільну програму для класної роботи / домашнього завдання, призначеного для кожного предмета.
 • Це допоможе тим студентам, які відсутні на лікарняному або з будь-якої іншої причини. Вони можуть копіювати та виконувати свої класні роботи через мобільний додаток, який буде повідомляти відсутніх учнів про щоденні урокові роботи та задані домашні завдання відповідними викладачами.
Шкільний коледж Університет Система управління домашніми завданнями та завданнями Українська, Програмне забезпечення системи управління домашніми завданнями та завданнями Планування ресурсів підприємства українська, Програмне забезпечення системи управління домашніми завданнями та роботою класних студентів Українська, Управління домашніми завданнями та завданнями студентів Мобільний додаток Українська, Управління домашніми завданнями та завданнями Планування ресурсів підприємства українська, Управління домашніми завданнями та завданнями студентів Додаток для iPhone Українська, Додаток для домашнього завдання студентів та Управління завданнями для Android Українська

Шкільна он-лайн система управління розкладом шкіл Українська | Коледж | Інститут | Університет

Графік розкладу часу спрощений та ефективний завдяки Genius Education Management. Це найосновніша необхідність для планування та розвитку студентів у різних школах / коледжах / університетах та інститутах. Це також допомагає розподіляти точні терміни для кожного предмета для навчання студентів. Час проведення занять у школі обмежений, а отже, цим потрібно керувати за допомогою належного планування часу та управління часом. Він може бути використаний для призначення нового класу, а також для скасування часу проведення занять, тим самим забезпечуючи кращий спосіб заощадити час та енергію учнів. Протягом усього часу різноманітні предмети та класи призначаються відповідно до їх необхідності розподілу за допомогою цієї функції. Він також може бути використаний для призначення різних практичних та теоретичних занять, що підвищить продуктивність та ефективність студентів.

З метою економії достатнього часу та зусиль адміністрації; Портал Genius надає можливість безкоштовно створювати розклад шкільних занять. Завдяки цій функції Школи / Коледжі / Інститути / Університети можуть створювати та керувати розкладом роботи співробітників та розкладом студентів M без зайвих клопотів. Це також допомагає в управлінні довіреною особою, призначаючи лекцію іншому вчителю, коли відповідний викладач відсутній.

Розклад шкільного факультету

Адміністратор школи одного разу допускає розклад для певного класу; вчителі можуть переглянути свій власний графік роботи в класі та відповідно керувати своїм графіком. Вчителі можуть вирішити свій план дня, а також отримати доступ до розкладу руху за допомогою мобільного додатка. Будь-які довірені особи, призначені їм адміністратором школи, отримуватимуть запити щодо них через мобільний додаток.

Розклад занять учнів школи

Розклад, розроблений викладачами для кожного відповідного класу, можна переглянути студентам через їх мобільний додаток. Студенти навіть отримуватимуть сповіщення про будь-які зміни чи оновлення, внесені викладачами у випадку довіреності. Батьки також можуть переглянути графік роботи студента, і він буде відображатися щотижня для програми студент-батько.

Програмне забезпечення системи управління графіком роботи на українській мові, Планування ресурсів підприємства на українській мові, Додаток для керування графіком роботи на базі шкільного коледжу, українська мова, управління часом, мобільні програми для студентів, українська мова, настільний графік, генератор системного програмного забезпечення, ERP на українській мові, генеральний розклад шкільного коледжу, графік з відкритим кодом, українська, авто Мобільний додаток Генератор розкладу для шкільного коледжу Університет України, Студентський графік розкладу мобільних додатків для iPhone та Android Український, Система сповіщень у реальному часі Програмне забезпечення Українська

Шкільне управління заробітною платою українська | Коледж | Інститут | Університет

Система управління заробітною платою забезпечує та розподіляє фінансовий розподіл заробітної плати працівника, надбавок, відрахувань, валової та чистої заробітної плати. Це також допомагає у створенні розрахункових листків на певний період. Надзвичайною перевагою Системи управління заробітною платою є її просте виконання та простий у використанні інтерфейс. Як вказує опитування, проведене Global Payroll, виявляється, що приблизно 70% установи використовують управління заробітною платою у своїй асоціації, оскільки вони розуміють можливості отримання непередбачуваних зарплат та сплати податку з вищих органів влади.

Університетська система шкільних коледжів Служби заробітної плати українська, Інтернет-система управління заробітною платою Програмне забезпечення ERP українська, Мобільне додаток управління заробітною платою українська, Система управління заробітною платою для Інституту університету шкільного коледжу Українська, Заява про управління заробітною платою для Університету шкільного коледжу, Модулі системи управління заробітною платою в школі

Шкільний менеджмент фінансів українська | Коледж | Інститут | Університет

Модуль фінансового менеджменту Genius спеціально розроблений для освітнього сектору, щоб дати вичерпну інформацію про фінанси шкіл / коледжів, що надає Інституту змогу створити досконалі функції управління зборами з точною структурою книги та записами в бухгалтерському обліку з простим інтерфейсом користувача, що робить весь процес без помилок і швидко. Комісії, які реєструються, негайно відображаються в одному місці для довідок. Крім того, він ефективно управляє складнощами бухгалтерського обліку та фінансової звітності, що має все, над чим потрібно працювати встановленому інституту.

Освітні інститути повинні мати відповідні фінансові дані та стратегії виживання в умовах конкуренції. Значне досягнення залежить від здатності збирати та використовувати фінансову інформацію в реальному сенсі. Інститути, за якими добре доглядають, містять правильний набір необхідної фінансової інформації. Певні стандарти, закони та методи дуже чітко визначені в освітній організації за допомогою прийняття фінансових рішень.

Система фінансового менеджменту українська, Програмне забезпечення фінансового менеджменту українська, Мобільний додаток фінансового менеджменту українська, Шкільний фінансовий менеджмент ERP українська, Мобільний додаток фінансового менеджменту для Інституту університету шкільного коледжу Українська, Додаток фінансового управління школи для iPhone та Android Українська, Система фінансового управління для університету шкільного коледжу Інститут укр

Шкільний транспорт / Бібліотека / Управління гуртожитками | Коледж | Інститут | Університет

Управління транспортом є найважливішим модулем у школі / коледжі / університеті. Адміністратор може переглянути всі деталі водія шкільного транспортного засобу, такі як ім’я, номер транспортного засобу, номер посвідчення та номер водія. Загальна концепція модуля управління транспортом полягає в тому, що він забезпечить повний детальний аналіз усіх розподілів транспортних засобів. За допомогою системи GPS Genius може відстежувати в реальному часі місцезнаходження шкільного автомобіля в реальному часі в будь-який момент часу. Аналогічно, цей модуль також може бути налаштований відповідно до вимог окремого інституту.

Система управління бібліотекою - це модуль, який використовується для управління каталогом бібліотеки. Це веде облік усіх транзакцій книг, доступних у бібліотеці. Genius пропонує систему управління бібліотеками, яка дуже проста у використанні та задовольняє всі вимоги бібліотекаря. Є багато можливостей, які допомагають бібліотекареві відстежувати наявні книги, а також видані книги. Ця система доступна як на веб-сайті, так і в мобільних додатках.

 • Ведіть облік різних категорій книг.
 • Класифікуйте тематику книг розумним і простим способом введення нових книг.
 • Простий спосіб здійснити виселення та реєстрацію заїзду.
 • Простий спосіб дізнатись, скільки книг видано конкретному студенту, а також дізнатись статус книги.

Модуль управління хостелом розроблений для управління різними видами діяльності гуртожитку. Коли є величезна кількість студентів і необхідне узгодження всіх завдань та записів гуртожитку, керівництво гуртожитку ефективно працює, щоб мати справу з щоденними заходами в гуртожитку. Різні користувачі можуть переглянути помешкання в хостелі та деталі хостелу за допомогою меню Деталі. За допомогою Genius Education Management користувачі можуть перевірити щоденне меню їдальні через веб-сайт, а також через мобільний додаток.

Програмне забезпечення системи управління автобусним транспортом для студентів українська, Рішення для студентських автобусних перевезень українська, Управління транспортними перевезеннями шкільних автобусів ERP українська, Управління студентським автобусним транспортом Мобільне додаток українська, Програма управління студентським автобусним транспортом для iPhone та Android українською мовою, Управління бібліотекою ERP для Університету шкільного коледжу, Мобільний додаток для управління бібліотеками, український, мобільний додаток для бронювання хостелів, український, програмне забезпечення системи управління хостелом для студентів, український, програмне забезпечення для онлайн-бронювання хостелів

Відстеження школярів та транспортних засобів / Система українська | Коледж | Інститут | Університет

Планується, зокрема, відстеження шкільного транспорту та безпечне управління місцезнаходженням учнів. Це допоможе зрозуміти, сідав чи сідав студент на транспортний засіб, і достатньо здатний надсилати життєво важливі попередження опікунам та керівництву шкіл із даними про те, що школи потрібно знати. Згодом керівництво Genius Education дає точні та оперативні відповіді. Student Tracker буде використовувати мобільний пристрій для відстеження студентів у реальному часі. Адміністратор, викладачі та батьки можуть відстежувати та контролювати в режимі реального часу за допомогою крос-платформної системи Genius. Школа є незамінною для моніторингу своїх учнів.

Геніальність пропонує спеціальне рішення для відстеження GPS, призначене для всіх освітніх організацій. В основному він зосереджений на підвищенні рівня безпеки студента та, крім того, на оплаті подорожей. Не просто він відстежує транспортні засоби, модуль призначений для відстеження кожного студента. Це дозволяє керівництву школи та коледжу більш досконало займатися своєю транспортною діяльністю та надавати батькам значнішого спокою.

Програмне забезпечення системи відстеження студентських автобусів ERP українська, відстеження транспортних засобів студентських автобусів ERP українська, мобільний додаток для відстеження транспортних засобів студентських автобусів українська, мобільний додаток відстеження студентських транспортних засобів для iPhone та Android української мови, GPS-трекінг шкільних автобусів, мобільний додаток українська, програмне забезпечення планування маршрутів шкільних автобусів ERP-програма українська , Оптимізація маршруту шкільного автобуса Українська

Управління шкільними іспитами українська | Коледж | Інститут | Університет

Завдання екзаменаційного процесу стає дуже простим в модулі управління шкільними іспитами. Модуль управління іспитами шкільної ERP перевіряє різні інституційні операції. Система може генерувати результати іспитів у трьох форматах: на основі оцінок, оцінок та їх поєднання. Це допоможе у конфігурації різних розділів, таких як кількість класів, предмети та типи мов та тип іспиту. Користувач може визначати оцінки та правила іспиту. У модулі управління іспитами менше шансів на людські помилки, оскільки School ERP Cloud забезпечує надійну перевірку.

Управління іспитами розроблено як потенційний інструмент, який допомагає викладачам у плануванні іспитів, створенні онлайнових / офлайн-іспитів, банку питань, графіку іспитів та результатів іспитів. Інститути можуть складати онлайн-та офлайн-іспити, а також можуть налаштувати оцінки або іспити на основі оцінки. Система управління освітою Genius надає всі деталі на єдиній платформі, що забезпечує кращі умови навчання та ясність в інституті.

Програмне забезпечення системи управління іспитами українською мовою, Програмне забезпечення системи управління іспитами студентів ERP українська мова, Управління студентським екзаменом мобільне додаток українська мова, Програмне забезпечення системи управління іспитами ERP українська мова, Інтернет-екзаменатор управління мобільним додатком українська мова, Програмне забезпечення системи онлайн-іспитів для студентів українською мовою, Програмне забезпечення системи управління іспитами з відкритим кодом ERP Український

Завдяки своєму міжнародному та глобальному підходу до управління освітою, Genius Education Management продуктивно виводить усі аспекти шкільного ERP-програмного забезпечення, інтегрованого в єдиний інтерфейс із надійними функціями та функціональними можливостями. Він цілком підходить для інституційних потреб малих та великих установ. Різні основні функції, такі як; Онлайн вступ / реєстрація, оплата онлайн-зборів, онлайн-/ офлайн-управління іспитами, управління людськими ресурсами, відстеження реального часу студентів / транспортних засобів, управління воротами / реєстрація тощо.

Система управління навчанням LMS українською мовою, Безкоштовне програмне забезпечення системи управління навчанням українська мова, Інтернет-управління навчанням ERP українська мова, Інтернет-навчання управління мобільним додатком українська мова, Система управління навчанням для шкільного коледжу Університет Українська, Інтернет-система управління навчанням українська мова, Онлайн-програма для навчання українською мовою, Програмне забезпечення системи LMS Українська, LMS Мобільний додаток Українська, система LMS з відкритим кодом Українська, Інтернет-клас з відкритим кодом Українська