Okul Yönetim Yazılımı Türk

Genius Education Management, Okul / Kolej ve Üniversitelerin tüm günlük işlevlerini yerine getirmek için özel olarak geliştirilmiş bir web ve mobil uygulamadır. Öğretmenlere, Öğrencilere ve Velilere her yerden ve her zaman oturum açmayı kullanmalarına yardımcı olmak için en güncel mobil başvuru formunu verecek Bulut Tabanlı Okul ERP Çözümüdür. Bu doğrultuda, bu sistemi kullanma hareketliliği son derece artmaktadır. Okullar, Kolejler ve Üniversiteler gibi tüm eğitici kurumların bilgi yönetimi alıştırmaları ile ön ve arka uç organizasyon yönetimleri için tam bir bilgisayarlı katılıma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Okul / Kolej / Üniversite (ERP)Yönetim Sistemi

"Çeşitli platformlar arası özellikler ve basit ama güçlü bir arabirimle zahmetsiz işlevselliğin keyfini çıkarın."

Akademik Yönetim

Streams/Departments
Akışlar/Bölümler
Yazılımımızla birden çok departmanı ve akışı kolayca yönetin...

Akışlar/Bölümler

Yazılımımızla birden çok departmanı ve akışı kolayca yönetin. Zaman çizelgeleri oluşturun, departman bazında öğretmenler atayın ve öğrencilerin ilerlemesini ve katılımını takip edin.

academic erp software India
Kurs ve Parti
Aynı anda birden fazla kursu ve grubu...

Kurs ve Parti

Aynı anda birden fazla kursu ve grubu kolayca yönetin. Kurslar oluşturabilir, atayabilir ve izleyebilir, ayrıca öğrenciler için gruplar oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bu, okulunuzun akademik işlemlerinin sorunsuz ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamaya yardımcı olur.

Lesson Planning
Vardiyalar ve Dönemler
Sınıf programlarını düzene sokma, katılımı izleme...

Vardiyalar ve Dönemler

Sınıf programlarını düzene sokma, katılımı izleme, öğretmenleri atama ve öğrenci ilerlemesini izleme dahil olmak üzere çeşitli bölümler için birden çok vardiyayı ve yarıyılı yönetin.

Certificate
sertifika
Bu özelliği kullanarak akademik mükemmellik...

sertifika

Bu özelliği kullanarak akademik mükemmellik, spor ve ders dışı etkinlikler gibi başarılar için sertifikaları hızla oluşturun, özelleştirin, yayınlayın, yazdırın ve dağıtın.

Assignment and Notes
Ödev ve Notlar
Öğrenciler, öğretmenler tarafından kendi sınıflarına...

Ödev ve Notlar

Öğrenciler, öğretmenler tarafından kendi sınıflarına verilen Ödevleri ve Notları görüntüleyebilir ve gönderebilir. Okuldan gelen ödev/not için öğrenci ve velilere mobil uygulamaları üzerinden bildirim gönderilir.

Time Table
Masa saati
Sezgisel bir arabirimi kullanarak kolayca sınıf...

Masa saati

Sezgisel bir arabirimi kullanarak kolayca sınıf programları oluşturabilir, sınıflara öğretmen atayabilir, araları ve tatilleri programlayabilir ve program çakışmalarının olmamasını sağlayabilirsiniz.

Devamını oku...
CLASSWORK & HOMEWORK
Sınıf Çalışması ve Ev Ödevi
Öğretmenler kolayca ödev oluşturup öğrencilerine dağıtabilirken...

Sınıf Çalışması ve Ev Ödevi

Öğretmenler kolayca ödev oluşturup öğrencilerine dağıtabilirken, öğrenciler bilgilendirilecek ve mobil uygulamamızı kullanarak çalışmalarını çevrimiçi olarak görüntüleyip gönderebilecekler.

Devamını oku...
SYLLABUS & CIRCULAR
Müfredat ve Genelge
Toplantılar, kültürel programlar, sınavlar ve diğer ...

Müfredat ve Genelge

Toplantılar, kültürel programlar, sınavlar ve diğer etkinlikler gibi yaklaşan etkinlikler hakkındaki müfredatı ve genelgeleri kolayca yükleyin ve öğrenciler, veliler ve personel ile paylaşın.

Lesson Planning
Ders planlama
Yazılım, öğretmenlerin ders planlarını düzenlemesine, planlamasına...

Ders planlama

Yazılım, öğretmenlerin ders planlarını düzenlemesine, planlamasına, oluşturmasına, yönetmesine ve izlemesine, öğrenme hedefleri belirlemesine ve bunları müfredatla uyumlu hale getirmesine olanak tanır. Zaman yönetimini optimize eder, iş yükünü azaltır ve öğretim verimliliğini artırır.

Öğrenci Yönetimi

Online Enrolments
Çevrimiçi Kayıtlar
Ebeveynler ve öğrenciler, kayıt formlarını kolayca...

Çevrimiçi Kayıtlar

Ebeveynler ve öğrenciler, kayıt formlarını kolayca doldurabilir ve gerekli belgeleri çevrimiçi olarak gönderebilir, bu da evrak işlerini ve manuel veri girişi için harcanan zamanı azaltır.

Devamını oku...
Online Entrance Examination
Çevrimiçi Giriş Sınavı
Öğrencilerin kendi evlerinin rahatlığında sınavlara...

Çevrimiçi Giriş Sınavı

Öğrencilerin kendi evlerinin rahatlığında sınavlara girmelerine izin veren yazılım, adil, standartlaştırılmış ve verimli bir kabul süreci sağlamak için sonuçları otomatik olarak derecelendirir ve analiz eder.

Devamını oku...
Attendance and Leave
Devam ve Ayrılma
Öğrenciler ve öğretmenler için katılımı takip ...

Devam ve Ayrılma

Öğrenciler ve öğretmenler için katılımı takip edin ve katılım raporları oluşturun. Yönetici, mobil uygulamamızı kullanarak dünyanın herhangi bir yerinden öğrenciler, öğretmenler ve diğer personel için izinleri onaylayabilir veya reddedebilir.

Devamını oku...
Parent - Teacher Meeting (PTM)
Veli - Öğretmen Görüşmesi (PTM)
Ebeveyn-öğretmen toplantılarını organize etme ve planlama ...

Veli - Öğretmen Görüşmesi (PTM)

Ebeveyn-öğretmen toplantılarını organize etme ve planlama sürecini basitleştirin, ebeveynler ve öğretmenlerin bağlantı kurmasına ve bir öğrencinin ilerlemesini ve endişelerini tartışmasına izin verin.

Devamını oku...
Health Managemant
Sağlık Yönetimi
Daha güvenli ve sağlıklı bir okul ortamı için öğrencilerin...

Sağlık Yönetimi

Daha güvenli ve sağlıklı bir okul ortamı için öğrencilerin sağlık kayıtlarını, ilaçlarını ve randevularını sorunsuz bir şekilde takip edin ve yönetin. Okulların sağlık konularındaki eğilimleri belirlemesine ve uygun müdahaleleri uygulamasına yardımcı olur.

Devamını oku...
Event and Task Management
Olay ve Görev Yönetimi
Yöneticiler, veli-öğretmen toplantıları, spor turnuvaları ve...

Olay ve Görev Yönetimi

Yöneticiler, veli-öğretmen toplantıları, spor turnuvaları ve kültürel programlar gibi okul etkinliklerini kolayca oluşturup yönetebilir ve öğretmenlerin görevleri atamasını ve izlemesini, son tarihler belirlemesini ve ilerlemeyi izlemesini sağlar.

Promote/Aluminate
Teşvik/Alüminat
Yönetici veya öğretmen, öğrencileri tek bir tıklama ile...

Teşvik/Alüminat

Yönetici veya öğretmen, öğrencileri tek bir tıklama ile zahmetsizce bir sonraki yarıyıla/akademik yıla yükseltebilir veya alümine edebilir. Ayrıca okulların eski öğrencilerinin ilerlemelerini ve kariyer yollarını takip etmelerini sağlar.

Performance Reports
Performans Raporları
Yazılım, yönetici veya öğretmenin öğrenciler için katılım...

Performans Raporları

Yazılım, yönetici veya öğretmenin öğrenciler için katılım, akademik ilerleme ve genel büyüme ile ilgili performans raporları oluşturmasına olanak tanır ve ebeveynleri çocuklarının akademik performansı hakkında bilgilendirir.

Email & Notification & Chat
E-posta ve Bildirim ve Sohbet
Öğrenciler ve öğretmenler, ders programları, ödevler, duyurular...

E-posta ve Bildirim ve Sohbet

Öğrenciler ve öğretmenler, ders programları, ödevler, duyurular, acil durum uyarıları gibi akademik etkinliklerden bildirimler yoluyla haberdar olabilir ve mobil uygulamamızın SMS özelliği ile birbirleriyle zahmetsizce iletişim kurabilirler.

Devamını oku...

Ulaşım/Kütüphane/Pansiyon

Leave Management ERP Software India
Araç, Sürücü Bilgileri
Modülümüz, araç numaraları, maksimum koltuk tahsisi ve sigorta...

Araç, Sürücü Bilgileri

Modülümüz, araç numaraları, maksimum koltuk tahsisi ve sigorta yenileme tarihlerinin yanı sıra çeşitli sürücü iletişim numaraları ve bilgilerini içeren bir liste görüntüler.

Vehicle Driver Tracking ERP Software India
Araç Takibi
Yazılım aynı zamanda otobüslerin gerçek zamanlı takibini sağlayarak...

Araç Takibi

Yazılım aynı zamanda otobüslerin gerçek zamanlı takibini sağlayarak velilerin ve okul yöneticilerinin otobüslerin nerede olduğunu takip etmesine ve öğrencilerin güvenliğini sağlamasına olanak tanıyor.

Devamını oku...
Route Details, Destinations
Rota Ayrıntıları, Hedefler
Otobüs güzergahlarını yönetin ve araçları gerçek zamanlı olarak ...

Rota Ayrıntıları, Hedefler

Otobüs güzergahlarını yönetin ve araçları gerçek zamanlı olarak takip edin. Bu özellik ayrıca, yolcu alma ve bırakma programlarının yanı sıra ebeveynlere otobüs güzergahları ve varış noktaları hakkında bilgi sağlar.

Transportation Allocation and Fees
Ulaşım Tahsisi ve Ücretleri
Bu özellik, araç tahsis etmenizin yanı sıra nakliye ücretlerini...

Ulaşım Tahsisi ve Ücretleri

Bu özellik, araç tahsis etmenizin yanı sıra nakliye ücretlerini hesaplamanızı ve tahsil etmenizi sağlar. Hem okul yönetimi hem de veliler için sorunsuz ulaşım yönetimi ve doğru ücret tahsilatı sağlayın.

Devamını oku...
Hostel Types and Rooms Allocation
Yurt Tipleri ve Oda Tahsisi
Farklı pansiyon türlerini yönetin ve öğrencilere oda tahsis...

Yurt Tipleri ve Oda Tahsisi

Farklı pansiyon türlerini yönetin ve öğrencilere oda tahsis edin. Yazılım, erkekler, kızlar ve personel odaları gibi farklı pansiyon türlerini barındırabilir. Mevcut odaları görüntüleyin, atayın ve doluluk oranlarını izleyin.

Devamını oku...
Hostel Registers and Fees
Pansiyon Kayıtları ve Ücretleri
Oda tahsisi, öğrenci detayları ve check-in/check-out saatleri...

Pansiyon Kayıtları ve Ücretleri

Oda tahsisi, öğrenci detayları ve check-in/check-out saatleri dahil olmak üzere hostel kayıtlarını oluşturun ve yönetin. Ayrıca, ödemelerin takibi ve makbuzların oluşturulması gibi hostel ücretlerinin yönetilmesi sürecini de kolaylaştırır.

Devamını oku...
Manage Pocket Money
Harçlığı Yönet
Bu özellik, öğrencilerin harcamalarını kendilerine ayrılan...

Harçlığı Yönet

Bu özellik, öğrencilerin harcamalarını kendilerine ayrılan bütçe dahilinde yönetmelerine, gerektiğinde para yatırmalarına ve çekmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda hostel yöneticilerinin harcamalarını ve bakiyelerini izlemelerine olanak tanır.

Devamını oku...
Book issue and Return
Kitap basımı ve İade
Kütüphanecilerin, öğrenciler ve personel tarafından ödünç...

Kitap basımı ve İade

Kütüphanecilerin, öğrenciler ve personel tarafından ödünç alınan ve iade edilen kitapların yanı sıra teslim tarihlerini takip etmelerini sağlamak. Bu özellik ayrıca kütüphanecilerin envanteri yönetmesine ve kitap dolaşımı hakkında raporlar oluşturmasına olanak tanır.

Book Lost and Fine
Kitap Kayıp ve İnce
Kayıp kitapların takibini kolayca yapın ve zamanında teslim ...

Kitap Kayıp ve İnce

Kayıp kitapların takibini kolayca yapın ve zamanında teslim etmeyen öğrencilere para cezası verin, ceza toplama sürecini basitleştirin ve okul yönetimi için raporlar oluşturun.

Devamını oku...

Sınav Yönetimi

Online / Manual Examination
Çevrimiçi / Manuel Muayene
Okullar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sınav programlarını...

Çevrimiçi / Manuel Muayene

Okullar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sınav programlarını yönetebilir, soru kağıtları oluşturabilir, notları yönetebilir ve sonuçları son derece verimli bir şekilde analiz ederek sınav sürecini basitleştirebilir ve el emeğini azaltabilir.

Devamını oku...
Question Bank
Soru bankası
Öğrenciler ve çevrimiçi giriş sınavına başvuran adaylar için ...

Soru bankası

Öğrenciler ve çevrimiçi giriş sınavına başvuran adaylar için bölüm bazında çeşitli konularda soru bankaları oluşturun.

Devamını oku...
Question Paper Generator
Soru Kağıdı Oluşturucu
Bu özellik, çeşitli konular ve çoktan seçmeli sorular...

Soru Kağıdı Oluşturucu

Bu özellik, çeşitli konular ve çoktan seçmeli sorular, kısa sorular, açıklayıcı vb. gibi çeşitli türlerdeki sınıflar için soru kağıtları oluşturmanıza olanak tanır.

Devamını oku...
Exam TimeTable
Sınav Zaman Tablosu
Okul yöneticilerinin sınavları tarihe, konuya ve sınıfa göre...

Sınav Zaman Tablosu

Okul yöneticilerinin sınavları tarihe, konuya ve sınıfa göre kolayca girip düzenlemesine olanak sağlamak, her öğrencinin kendi sınav programını almasını sağlamak, zamandan tasarruf etmek ve sınav dönemlerinde hataları azaltmak.

Devamını oku...
Set Grading Levels/ Ranking
Not Verme Düzeylerini/Sıralamayı Ayarla
Çevrimiçi sınav modülü, öğrencinin sınav performansına...

Not Verme Düzeylerini/Sıralamayı Ayarla

Çevrimiçi sınav modülü, öğrencinin sınav performansına göre not/sıralama düzeylerinin hesaplanmasına yardımcı olacaktır. Öğrenci daha iyi bir değerlendirme süreci ile hızlı sonuçlar alacaktır.

Class Designation
Sınıf Tanımı
Okullar, sınıf atamalarını öğrencilerin aldığı notlara...

Sınıf Tanımı

Okullar, sınıf atamalarını öğrencilerin aldığı notlara veya notlara göre belirleyebilir ve ayrıca sınıf atamalarını performanslarına dayalı olarak belirlenen kriterlere göre tahsis edebilir.

Devamını oku...
Exam Center Allocation
Sınav Merkezi Tahsisi
Bu özellik, merkezlerin adil bir şekilde tahsis edilmesini...

Sınav Merkezi Tahsisi

Bu özellik, merkezlerin adil bir şekilde tahsis edilmesini sağlamak için kapasite, konum ve uygunluk gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak okulların çevrimdışı sınavlar için öğrencilere farklı sınav merkezleri ve odalar tahsis etmesine yardımcı olur.

Issue Hall Tickets
Salon Biletlerini Düzenleyin
Yöneticiler, sınav tarihleri ve saatleri, sınav merkezleri...

Salon Biletlerini Düzenleyin

Yöneticiler, sınav tarihleri ve saatleri, sınav merkezleri ve öğrenci bilgileri gibi ilgili ayrıntılarla hızlı ve kolay bir şekilde salon biletleri oluşturabilir ve özelleştirebilir ve bunları öğrencilere zamanında ve verimli bir şekilde dağıtabilir.

Exam Report
Sınav Raporu
Bu modül, yöneticilerin/öğretmenlerin her öğrencinin...

Sınav Raporu

Bu modül, yöneticilerin/öğretmenlerin her öğrencinin sınav raporlarını tasarlamasına ve yönetmesine ve öğrencilerin aylık ve yıllık etkinliklerini ve performans gelişimini içeren farklı türde Raporlar oluşturmasına yardımcı olur.

Devamını oku...

Ücretler ve Finans Yönetimi

Fee Settings
Ücret Ayarları
Ödeme modları, ödeme türleri (aylık, altı aylık, üç aylık)...

Ücret Ayarları

Ödeme modları, ödeme türleri (aylık, altı aylık, üç aylık), ücret makbuzları, şartlar ve koşullar ve tavizler gibi ücret tahsilat ayarlarını yapın.

Devamını oku...
Fee Collection
Ücret Tahsilatı
Zamanında ücret gönderimi sağlayarak, ödeme durumunu...

Ücret Tahsilatı

Zamanında ücret gönderimi sağlayarak, ödeme durumunu izleyerek, fatura ve makbuzlar oluşturarak ve ödemelerin manuel olarak izlenmesi ve kaydedilmesi ihtiyacını ortadan kaldırarak ücret ödeme sürecini otomatikleştirin.

Devamını oku...
Fee Report
Ücret Raporu
School admins can generate student-wise reports on fee collections...

Ücret Raporu

School admins can generate student-wise reports on fee collections, overdue payments, and fee outstanding by reducing errors and improving transparency in financial reporting.

Devamını oku...
Payment and SMS Gateway Integration
Ödeme ve SMS Gateway Entegrasyonu
Bu özellik, ödeme işlemlerinin güvenli ve kolay...

Ödeme ve SMS Gateway Entegrasyonu

Bu özellik, ödeme işlemlerinin güvenli ve kolay yapılmasını sağlarken, okul etkinlikleri ve güncellemeler hakkında veli ve öğrencilerle gerçek zamanlı iletişim sağlar.

Devamını oku...
Define Account Masters
Hesap Yöneticilerini Tanımla
Okul yöneticileri, okulun ücretler, giderler ve ...

Hesap Yöneticilerini Tanımla

Okul yöneticileri, okulun ücretler, giderler ve gelir gibi mali yönlerini yönetebilir. Banka hesapları, borçlu hesapları ve gelir hesapları dahil olmak üzere çeşitli hesap türlerinin oluşturulmasını ve yönetilmesini sağlar.

Account management
Hesap Yönetimi
Modülümüz banka/nakit işlemlerini, harcamaları, mizan, bilanço...

Hesap Yönetimi

Modülümüz banka/nakit işlemlerini, harcamaları, mizan, bilanço ve yevmiye fişlerini yönetir ve denetler, yöneticilerin okul maliyesini hatasız ve verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olur.

MIS Reports
YBS Raporları
Öğrenci performans verilerini, katılım kayıtlarını...

YBS Raporları

Öğrenci performans verilerini, katılım kayıtlarını, öğretmen programlarını, ücret tahsilatlarını ve çizelgeler, grafikler ve tablolar gibi çeşitli formatlarda mali raporları içeren MIS raporlarını alın, kolay analiz ve karar vermeye olanak sağlayın.

Asset and Inventory
Varlık ve Envanter
Modülümüzle okul varlıklarını ve envanterini verimli bir...

Varlık ve Envanter

Modülümüzle okul varlıklarını ve envanterini verimli bir şekilde yönetin. Kullanım, bakım ve amortismanı izleyin ve satın alma isteklerini ve onaylarını kolaylaştırın. Düzenli kalın ve zamandan tasarruf edin.

Maintenance
Bakım
Yöneticiler bakım programlarını izleyebilir, bakım...

Bakım

Yöneticiler bakım programlarını izleyebilir, bakım görevleri atayabilir ve iş emirleri oluşturarak varlıkları iyi durumda tutabilir ve arıza veya onarım riskini azaltabilir, varlık değiştirme veya onarım hakkında kararlar alabilir.

Çalışan/İK Yönetimi

Employee Recruitment
Çalışan İşe Alımı
İş ilanları oluşturarak, başvuruları alarak, görüşmeleri...

Çalışan İşe Alımı

İş ilanları oluşturarak, başvuruları alarak, görüşmeleri planlayarak ve aday bilgilerini tek bir merkezi konumda depolayarak işe alım sürecini kolaylaştırın.

Devamını oku...
Salary Setting and Increments
Maaş Tespiti ve Artırımları
Maaş vergileri, maaş ikramiyeleri, maaş avansı ile ...

Maaş Tespiti ve Artırımları

Maaş vergileri, maaş ikramiyeleri, maaş avansı ile ilgili tüm maaş ayarlarını yönetici yapabilir. Yönetici ayrıca yapılacak çalışan bazında maaş artışlarını da yönetebilir.

Biometric Attendance
Biyometrik Seyirci
Parmak izi veya yüz tanıma kullanarak öğrencilerin...

Biyometrik Seyirci

Parmak izi veya yüz tanıma kullanarak öğrencilerin ve personelin katılımını doğru bir şekilde kaydedin. Bu özellik, katılımı izlemenin ve hata veya dolandırıcılık olasılığını azaltmanın güvenli ve verimli bir yolunu sunar.

Devamını oku...
General Payslips
Maaş bordroları oluştur
Yönetici ve öğretmenler doğru ve zamanında maaş ...

Maaş bordroları oluştur

Yönetici ve öğretmenler doğru ve zamanında maaş bordroları oluşturup dağıtabilir, bordro sürecini basitleştirir ve hataları azaltır, okulların mali durumlarını yönetmelerini kolaylaştırır.

Devamını oku...
Payroll Reports
Bordro Raporları
Kesintiler, ödenekler ve vergiler dahil olmak üzere ödeme...

Bordro Raporları

Kesintiler, ödenekler ve vergiler dahil olmak üzere ödeme bilgileriyle ilgili bordro raporları alarak şeffaflık ve hesap verebilirlik sağlayın.

Devamını oku...
Leave Requests and Approval
İzin Talepleri ve Onay
Öğretmenler veya personel, mobil uygulamamızı kullanarak...

İzin Talepleri ve Onay

Öğretmenler veya personel, mobil uygulamamızı kullanarak çevrimiçi izin talebinde bulunabilir. Yönetici, mobil uygulamamızı kullanarak öğretmenler ve diğer personel için izinleri onaylayabilir veya reddedebilir.

Manage Holidays
Tatilleri Yönet
Yönetici, maaş kesintilerini yöneterek öğretmenlere...

Tatilleri Yönet

Yönetici, maaş kesintilerini yöneterek öğretmenlere ve personele haftalık, bayram ve diğer tatilleri atayabilir. Bu özellik aynı zamanda akademik takvimin güncel ve doğru kalmasını sağlar.

Generate Id Cards
Kimlik Kartları Oluştur
Kimlik kartlarının okul logoları, fotoğraflar ve diğer...

Kimlik Kartları Oluştur

Kimlik kartlarının okul logoları, fotoğraflar ve diğer gerekli bilgilerle kolayca özelleştirilmesine olanak tanıyan öğrenciler, öğretmenler ve personel için ihtiyaç duyulduğunda toplu veya bireysel olarak kimlik kartları oluşturun ve yazdırın.

Performance Reports
Performans Raporları
Yazılım, her öğretmenin terfiler, eğitim ve personel...

Performans Raporları

Yazılım, her öğretmenin terfiler, eğitim ve personel gelişiminin diğer yönleri hakkında bilinçli kararlar alması için raporlar oluşturmak üzere katılım, notlar ve öğrenci geri bildirimi gibi verileri toplar.

Genius School ERP'nin yönetilmesi ve yönetilmesi gereken farklı modülleri vardır; Ücret Yönetimi, Zaman Çizelgesi, Devam, Sınavlar, Haber, Yurt, Kütüphane, Ulaşım, Okul Takvimi, Etkinlikler vb. Ayrıca, çalışanların bordrolarını ve maaş bordrolarını yönetmek için son zamanlarda tam teşekküllü İnsan Kaynakları modülünü içeren yeni sürümü piyasaya sürdü. Finans modülü, öğrenciler için ücret yapılarını planlamanıza ve atamanıza yardımcı olur. Genius School ERP Sistemi ayrıca Görev Önceliği özelliğini kullanan mükemmel bir işbirliği aracıdır. Ayrıca Genius içinde Öğrencilerin, Öğretmenin ve Velilerin birbirleriyle iletişim kurmasına yardımcı olacak bir dahili mesajlaşma sistemi bulunmaktadır.

Bulut Tabanlı ERP Türk, Okul ERP'si Türk, Kurumsal ERP Çözümleri Türk, Eğitim ERP Modülleri Türk, Okul Yönetim Sistemi ERP Türk, Okul ERP Sistemi Türk, Okul ERP'si Türk, küçük işletmeler için en iyi erp sistemleri Türk, Üniversite yönetim sistemi yazılımı Türk, okul erp yazılım demosu Türk

Okul Akademik Yönetimi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Genius Eğitim Yönetimi, öğrencilerin kariyerlerinde istenen sonuçları elde etmeleri için tüm operasyonel faaliyetleri yöneterek tüm Akademik Yönetim işlevlerini yerine getirmelerine yardımcı olacaktır. Bu, öğrenciler ve okul yönetimi için daha iyi bir öğrenme kültürü ve ortamı yaratacaktır. Bu da onları belirledikleri hedeflere yaklaştıracak. Akademik Yönetim modülü, tüm akademik sürecin sorunsuz ve verimli akışı sayesinde daha iyi gelişim fırsatları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Operasyonel faaliyetlere daha fazla sadelik getirecek ve akademik yapıyı merakla beklenen dijital çerçeveye dönüştürecektir. Eğitimsel ERP modülü, öğrencilerin daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olacak Eğitim yönetiminin akademik özellikleri ve araçlarıyla tamamen entegredir.

Okul Akademik Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Akademik Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Akademik Yönetim Mobil Uygulaması Türk, Akademik Yönetim Sistemi ERP Türk, Öğrenciler için Akademik Yönetim Sistemi Türk, iPhone için Akademik Yönetim Uygulaması Türk, Okul Koleji Üniversite için Akademik Yönetim Sistemi Türk

Okul Öğrenci Yönetimi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Öğrenci Yönetim Sistemi ERP, büyük öğrenci verilerini işleyebilir ve depolanan tüm verileri sistemden verimli bir şekilde alabilir. Öğrencinin Performansının genel görünümünü elde etmek için Kayıt, Kabul, Sınıf ve Bölüm Tahsisi vb. Süreçlerini yönetebilir. Benzer şekilde öğretmenin günlük aktivitelerini de izleyebilir ve Öğrenci / Öğretmen Günlük Devamını takip edebilir. Öğrenciler, basit yapısı ve öğrenciler için kolay kullanıcı arayüzü ile günlük akademik faaliyetleri ile yeni nesil teknolojileri öğrenebilirler.

Öğrenci Yönetim Sistemi Türk, Online Öğrenci Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Öğrenci Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, iPhone ve Android için Öğrenci Yönetimi Uygulaması Türk, Öğrenci Bilgi Sistemi Yazılım ERP Türk, Öğrenci Bilgi Sistemi Çevrimiçi Türk, Öğrenci Bilgi Başvurusu Türk, Entegre Öğrenci Bilgi Sistemi Türk

Okul Burs Programları Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Online Burs Programı herhangi bir evrak gerektirmeden öğrencilerin Başvuruyu dijital olarak Başvuru ve Göndermelerine izin verecektir. Böylece, esnek erişilebilirlik şansını yükseltir ve hata olasılığını azaltır, böylece Okul Eğitimi ERP'de Burs Başvurusunun verimli Süreç akışının güvencesini sağlar. İdare, öğrencilere eğitimlerini tamamlamaları için maddi yardımlarında yardımcı olacak Öğrenci Burs Programları oluşturacaktır. Modül, aşağıdaki gibi çeşitli işlevler sağlayacaktır; Öğrencilerin Online Kayıtları, Tüm öğrencilere Özgün Kayıt numarası tahsisi, Burs başvurusunu göndermek için uygunluk kriterlerini kontrol etme, Seçilen öğrencilerin basit ve hızlı işlenmesi ve yayınlanması, Öğrenci ve Kurumlar tarafından alınan burs miktarının teyidi, Öğrenci / Velilere SMS uyarısı onay ve tutar ödemesi, Çoklu başvuru işleme, Seçim listesinin oluşturulması, Ödül, Kayıt, Bildiriler vb.

Çevrimiçi Burs Programı Türk, Burs Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Burs Yönetimi ERP Türk, Öğrenciler için Burs Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, iPhone ve Android için Öğrenci Burs Yönetimi Uygulaması Türk, Öğrenci Burs Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenciler için Burs Programları Türk

Okula Ücretsiz Çevrimiçi Kabul ve Kayıt Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Kabul ve kayıt, bir kuruluş için (Okul, Kolej, Üniversite, enstitü vb.) düzenli aralıklarla yapılan bir görevdir. Bu görev, manuel olarak yapılırsa, aynı şeyi yöneten ekip için çok zaman alacak birçok güçlük ve karmaşık prosedür içerir. Süreç, adaylar için formlar tasarlamayı, Veri toplamayı, Maliyet ve zamanı içeren ödeme toplamayı ve aynı zamanda kaliteyi etkileyen ve hataların yaratılmasını içerir.

Bu prosedürü otomatikleştirmek için geliştiricilerimiz, kuruluşların işlemlerini ve işlevlerini sorunsuz ve kolay hale getirmek amacıyla Çevrimiçi Kabul ve Kayıt özelliğini oluşturdu. Bu, kayıtları tutmak ve bunları gelecekteki amaçlar için tutmak için şeffaflık ve hızlı bir yöntem yaratır. Bu sayede Dijital Online Başvuru Sistemi hem kurumlar hem de öğrenciler için işi kolaylaştırır.

Çevrimiçi Kabul ve Kayıt Avantajları
 • Çevrimiçi kabul formu olduğundan, adayların Başvuru formunu Her Yerden ve Her Zaman Doldurmalarına olanak tanır.
 • Başvuru formunu alıp göndermek için uzun kuyruklarda beklemenize gerek yok.
 • Elle kağıt işinin geleneksel yöntemi değişecek ve bu, enstitüler için maliyet tasarrufuna yardımcı olacaktır.
 • Çevrimiçi kabul formu, istenmeyen verilerin azaltılmasına yardımcı olur, yönetici başvuruları kontrol edebilir ve yalnızca uygun öğrencilerin verileri Enstitü'nün veritabanına girilir.
 • Süreç, standardizasyonla birlikte kesin ve güvenilir sonuçlar sağlayacaktır.
 • Tüm kabul süreci çok dinamiktir, sistemde herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara anında yansıtılacaktır.
 • İnsan Gücü Tasarrufu - Enstitülerin, başvuranları yönetmek için ek insan gücü tahsis etmesine gerek yoktur.
 • Artık formları ayrı ayrı yazdırma ve saklama gerekliliği yok.
 • Enstitülerin tüm adayların formlarını toplamasına ve dosyalamasına gerek yoktur.
Okul Kabul Yönetim Sistemi Türk, Öğrenci Çevrimiçi Kabul formu Yazılımı Türk, Öğrenci Kabul Yönetim Sistemi Türk, Çevrimiçi Üniversite Kabul Sistemi Türk, Okula Kabul Mobil Uygulaması Türk, Android Okula Kabul Uygulaması Türk, Online Kabul Sistemi Türk, Okula Çevrimiçi Kabul Türk

Okul Ücretsiz Çevrimiçi Ücret Yönetim Yazılımı Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Genius Eğitim Yönetim Sistemi tarafından tasarlanan Ücret Yönetimi yazılımı, okulların/kolejlerin/üniversitelerin öğrencilerden ücret tahsil etme sürecini sistemimize entegre edilmiş farklı ödeme ağ geçitleri aracılığıyla dijitalleştirmesine yardımcı olur. Online ücret tahsilatı ilgili kurumlar tarafından her zaman ve her yerden yapılabilir.

Her kullanıcı-öğrenciye, veliye, yönetime, personele, Online ücret ödeme/Tahsil işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirildiği ve hileli işlem riskinin azaldığı güvenli girişler verilmektedir. Bu şekilde Okul Ücret Yönetim Sistemi, tüm süreçleri kolaylaştırıyor ve toplanan ücretler ve bekleyen ücretlerle ilgili gerçek zamanlı bir takip mümkün.

Okul Mutlak Ücret Yönetimi
 • Her türlü ücret yapısı
 • Kurs-Bilge, Sınıf bilge ve öğrenci kategorisi bilge ücret tahsilatı
 • Çoklu ücret başlığı için indirim yapısı
 • Her yerden ve her zaman erişilebilir.
Okul Ücreti tahsilatı ve Ücret ödemesi
 • Tasarlanmış varsayılan ve özelleştirilebilir ücret makbuzu/ödeme şablonları
 • Gösterge tablosunda toplanan ayrıntılı ücret verileri
 • Farklı ücret kategorileri için fatura mevcuttur
Okul Çevrimiçi Ücretleri Ödeme
 • Entegre ödeme ağ geçitleri aracılığıyla ücret tahsilatı
 • SMS/E-posta yoluyla bekleyen ücretlerin durum raporları
 • Ücret makbuzu oluşturma tesisi
Online Ücret Yönetimi ERP Türk, Online Ücret Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Öğrenci Online Ücret Yönetimi ERP Türk, Üniversite Ücretlerini Çevrimiçi Öde Türk, Üniversite Ücretlerini Çevrimiçi Öde Türk, Online Ücret Ödeme ERP Türk, Online Ücret Ödeme Mobil Uygulaması Türk, Online Ücret Ödeme ve Tahsilat Türk, Okul Koleji Üniversitede Online Ücret Ödeme Süreci Türk

Okul Çevrimiçi Devam Yönetimi Yazılımı Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Genius Eğitim Yönetim Sistemi tarafından sağlanan Devam Yönetimi Yazılımı, öğrencilerin Çevrimiçi Devamını öğretmenler tarafından alınmasına yardımcı olur ve zamandan tasarruf sağlar ve dolaylı olarak günlük manuel devamı sürdürmeye giderlerse öldürülen öğretmenlerin verimliliğini artırır. Artık Öğrenci Devam Yönetim Sistemimizi kullanarak ve süreci otomatikleştirerek kaleme ve kağıda veda edebilirsiniz.

Bu şekilde Ücretsiz Katılım Yazılımı, öğretmenlerin farklı derslere, bölümlere ve hatta bölümlere katılımı kaydetmelerine yardımcı olur ve daha sonra herhangi bir hata/hata durumunda yöneticiler tarafından incelenebilir. Online Katılım Yazılımından katılım verilerinin günlük yedeklemesi oluşturulabilir ve hatta sistemden özelleştirilmiş raporlar oluşturulabilir ve yazdırılabilir.

Okul Çalışanı Devamlılığı
 • Çalışanların günlük, haftalık, aylık ve yıllık katılımları yönetici tarafından alınabilir.
 • Yönetici, herhangi bir temerrüt/hata durumunda öğretmenin devamını denetleyebilir ve izleyebilir. Öğrenci Devamlılığı
 • Öğrencilerin günlük, haftalık, aylık ve yıllık yoklamaları ilgili sınıf öğretmenleri tarafından alınabilir.
 • Öğretmen, herhangi bir varsayılan/hata durumunda öğrencinin devamını daha sonraki bir aşamada değiştirebilir. Biyometrik Entegrasyon
 • Biyometrik ve RFID cihaz entegrasyonu ile katılım ile ilgili otomatik veriler toplanır.
 • İzlenen gerçek zamanlı hareket nedeniyle proxy ve varsayılan veri girişi şansında azalma.
Online Katılım Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Devam Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Devam Yönetimi ERP Türk, Online Katılım Takip Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Derse Devam Takip Yazılımı Türk, Okul Koleji Üniversite Öğrencileri için Seyirci İzleyici Mobil Uygulaması Türk, Öğrenci Katılımı Çevrimiçi Kayıt Olun Türk, Biyometrik Katılım Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Okul Koleji Üniversitesi için Biyometrik Devam Yönetimi Mobil Uygulaması Türk

Okul Ödev ve Sınıf Çalışmaları Yönetim Yazılımı Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Genius Eğitim Yönetim Sistemi'nin bu özelliği sayesinde; bir öğrencinin günlük performansının takibi kolayca yapılabilir, öğrenciler için doğru ortamın yaratılmasına yardımcı olarak onları başarıya bir adım daha yaklaştırabilir. Bu aynı zamanda öğretmenlerin dijitalleştirilmiş Okul veri yönetimi yazılımımız aracılığıyla her şeyi manuel olarak sürdürme ve öğrencinin ev ödevi, sınıf çalışması, ödevler, notlar, ders planlaması vb. kayıtlarını tutma görevlerini azaltmalarına yardımcı olur.

Etkileşimli web tabanlı ERP modülümüz, öğrencilerin sonuçlarına odaklanan çeşitli öğrenme ve öğretme araçlarıyla Eğitim yönetiminin tüm akademik özellikleriyle entegre edilmiştir. Çevrimiçi Okul Yönetim Sistemimiz tarafından sağlanan Mobil Uygulama, çocuklarının her görevi zamanında tamamlayıp tamamlamadığını zamanında takip etmelerine yardımcı olan ebeveynlere minnettardır.

Aşağıdaki Akademik özelliklerle okulla ilişkili tüm taraflara yardımcı olan Eksiksiz Okul Yönetimi Yazılımımız var:

Okul Sınıfı ve Bölümü
 • Öğretmenler, öğrencilere ders vermekle görevlendirildikleri sınıfların ve bölümlerin listesini kontrol edebilir ve görüntüleyebilir, Sınıf numarasını ve atandıkları bölümü müdür veya Okul Yöneticisi tarafından görebilirler.
 • Yönetici, sınıf adı, kodu ve akışı / bölümü ile yeni sınıf ekleyebilir, ayrıca müfredatı ve öğrencinin o sınıfın gücünü gösterecektir.
 • Ayrıca, her bölümde okuyan toplam öğrenci sayısı ile belirli bir sınıf için farklı bölümler ekleyebilir. Ayrıca öğrencilerin sınıf ve bölümlerinin listesini görüntüleyebilir ve güncelleyebilirler.
Okul konuları
 • Öğretmenler, Konu Tahsisi listesinden öğrencilere öğretmek için kendilerine tahsis edilen konuları görebilir, öğretmenlerin Akışı/Bölümü ve farklı sınıf ve bölümlerde işlenecek konuları tanımasına yardımcı olacaktır.
 • Yönetici, bireysel dersler için konu kodu ekleyebilir ve hükümet kurulu kurallarına göre, okumayı tercih ettiği kitabı ve bunun için kitabın yazarını da ekleyebilir, Farklı konular için yönetici aşağıdaki gibi konu kodu atayabilir: Kimya - KİMYA, Fizik - PHY, Güzel Sanatlar - FIAR vb.
 • Enstitü, belirli veya tüm sınıflara daha fazla konu eklemeye karar verirse, yönetici belirli sınıf ve bölümler için farklı konular atayabilir ve ekleyebilir. Benzer şekilde, derslerde hangi konuları öğretmeleri gerektiğini anlamalarına yardımcı olacak farklı konuları da öğretmenlere akarsu/bölüm, çalışan adı, sınıf ve bölüm ile tahsis edebilir.
Okul Müfredatı ve Ders Planlaması
 • Öğretmenler / Yönetici, sınıfların farklı konularının müfredatını yönetebilir; bu, farklı konuların müfredatını zamanında tamamlamak için dersleri ve dersleri planlamalarına yardımcı olacaktır.
 • Yönetici günlük olarak derslerin yeni planlama listesini ekleyebilir; bu, öğretmenlerin konuları, ders kodunu ve tahsis edilen farklı ders konularını bilmelerine yardımcı olur, bu, müfredatın zamanında tamamlanma hızını artıracaktır.
 • Benzer şekilde, Öğretmenler günlük olarak derslerin yeni planlama listesini ekleyebilir, bu öğretmenlerin konuları, ders kodunu ve kendilerine tahsis edilen farklı ders konularını bilmelerine yardımcı olur, bu da müfredatın tamamlanma hızını artıracaktır.
Okul Ödevleri ve Notlar
 • Öğrenciler, etkileşimli Mobil Uygulamayı kullanarak ilgili sınıf öğretmenleri tarafından cep telefonları aracılığıyla yüklenecek olan günlük Ödevlerini ve Ders Notlarını görüntüleyebilir.
 • Öğretmenler, Ödevleri ve Notları, Mobil Uygulamanın yanı sıra Masaüstü web sisteminden de görüntülenebilen sisteme düzenli olarak yükleyecektir. Öğrenciler, ödevleri ve Notları tahsis eden sınıf öğretmeninin adını ve bunların Teslim tarihini görebilir.
Okul Ders ve Ödev
 • Etkileşimli mobil uygulamamız, öğretmenlerin öğrencileri için günlük sınıf çalışmalarını / ödevlerini Yüklemelerine yardımcı olacaktır. Öğrenci ve veliler, her konu için verilen sınıf çalışmalarını/ödevlerini Mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilirler.
 • Bu, hastalık izninde veya başka bir nedenle devamsızlık yapan öğrencilere yardımcı olacaktır. Sınıf çalışmalarını, devamsızlık yapan öğrencilere, ilgili öğretmenleri tarafından verilen ödevleri ve verilen ödevleri bildirecek olan mobil uygulama üzerinden kopyalayabilir ve tamamlayabilirler.
Okul Kolej Üniversite Ödev ve Ders Yönetim Sistemi Türk, Ödev ve Ders Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Öğrenci Ödev ve Ders Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Ödev ve Ders Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Öğrenci Ödevleri ve Sınıf Çalışmaları Yönetimi ERP Türk, iPhone için Öğrenci Ödevi ve Sınıf Ödevi Yönetimi Uygulaması Türk, Android için Öğrenci Ödevi ve Sınıf Ödevi Yönetimi Uygulaması Türk

Okul Çevrimiçi Okul Zaman Çizelgesi Yönetim Sistemi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Zaman Çizelgesi, Genius Eğitim Yönetimi ile basit ve verimli hale getirildi. Çeşitli Okul / Kolejler / Üniversiteler ve enstitülerdeki öğrencilerin planlanması ve geliştirilmesi için en temel gerekliliktir ve bu da öğrencilere öğretmek için her konuya kesin zamanlamalar ayırmaya yardımcı olur. Okuldaki ders saatleri sınırlıdır ve bu nedenle uygun zaman planlaması ve zaman yönetimi ile yönetilmesi gerekir. Yeni sınıf atamak veya ders saatlerini iptal etmek için kullanılabilir, böylece öğrencilerin zamandan ve enerjiden tasarruf etmenin daha iyi bir yolunu sağlar. Bu özellik sayesinde her zaman çeşitli konu ve sınıflar, tahsis ihtiyaçlarına göre atanır. Öğrencilerin üretkenliğini ve verimliliğini artıracak farklı pratik ve teorik dersler vermek için de kullanılabilir.

İdarenin yeterli zaman ve çabadan tasarruf etmesi için; Genius portalı, ücretsiz Okul Zaman Çizelgesi oluşturma olanağı sağlar. Bu özellik sayesinde Okullar/Kolejler/Enstitüler/Üniversiteler, Çalışan Zaman Çizelgesi ve Öğrenci Zaman Çizelgesi'ni sorunsuz bir şekilde oluşturabilir ve yönetebilir. Bu aynı zamanda ilgili öğretmen yokken başka bir öğretmene ders atayarak vekil yönetimine yardımcı olur.

Okul Fakülte Zaman Çizelgesi

Okul yöneticisi bir keresinde belirli bir sınıf için zaman çizelgesini kabul eder; öğretmenler kendi sınıf zaman çizelgelerini görebilir ve programlarını buna göre yönetebilir. Öğretmenler günlük planlarına karar verebilir ve zaman çizelgesine mobil uygulamadan da ulaşabilirler. Okul yöneticisi tarafından kendilerine atanan vekiller kendilerine mobil uygulama üzerinden yönlendirilecektir.

Okul Öğrenci Zaman Çizelgesi

Öğretmenlerin ilgili sınıflar için oluşturduğu zaman çizelgesi, öğrenciler tarafından mobil uygulamaları üzerinden görüntülenebilir. Öğrenciler, vekil olması durumunda öğretmenler tarafından yapılan herhangi bir değişiklik veya güncelleme hakkında bir bildirim bile alacaklardır. Veliler ayrıca öğrencinin zaman çizelgesini görebilir ve öğrenci-ebeveyn uygulaması için haftalık olarak görüntülenecektir.

Zaman Tablosu Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Zaman Çizelgesi Yönetimi ERP Türk, School College University için Zaman Çizelgesi Yönetimi Uygulaması Türk, Öğrenciler için Zaman Yönetimi Mobil Uygulamaları Türk, Okul Zaman Çizelgesi Jeneratör Sistem Yazılımı ERP Türk, Okul Kolej Üniversite Zaman Çizelgesi Oluşturucu Açık Kaynak Türk, Okul Koleji Üniversitesi için Otomatik Zaman Çizelgesi Jeneratör Mobil Uygulaması Türk, iPhone ve Android için Öğrenci Takvimi Planlayıcısı Mobil Uygulaması Türk, Gerçek Zamanlı Bildirim Sistemi Yazılımı Türk

Okul Bordro Yönetimi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Bordro Yönetim Sistemi, çalışanın maaşı, ödenekleri, kesintileri, brüt ve net ücretinin mali bölümünü yönetir ve yönetir. Ayrıca belirli bir dönem için maaş bordrolarının oluşturulmasına da yardımcı olur. Bordro Yönetim Sisteminin olağanüstü avantajı, basit yürütülmesi ve kullanımı kolay arayüzüdür. Global Bordro tarafından yapılan ankette belirtildiği gibi, kurumun yaklaşık %70'inin üst düzey yetkililerden öngörülemeyen maaş çekleri alma ve vergi ödeme imkanlarını kavradıkları için derneklerinde bordro yönetimi kullandığı ifade edilmektedir.

Okul Kolej Üniversite Sistemi Bordro Hizmetleri Türk, Online Bordro Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Bordro Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Okul Kolej Üniversite Enstitüsü için Bordro Yönetim Sistemi Türk, School College University Bordro Yönetimi Başvurusu Türk, Okul Bordro Yönetim Sistemi Modülleri Türk

Okul Finans Yönetimi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Genius Finansal Yönetim modülü, bir Enstitü'ye doğru muhasebe yapısı ile mükemmel Ücret yönetimi fonksiyonları ve kolay bir kullanıcı arayüzü ile defter girişleri kurma yetkisi veren kapsamlı bir Okul / Kolej Finansmanı taslağı vermek için eğitim sektörü için özel olarak tasarlanmıştır. hatasız ve hızlı. Kaydedilen ücretler, hazır referans için anında tek bir yere yansıtılır. Ek olarak, yerleşik bir kurumun üzerinde çalışması gereken her şeye sahip olan muhasebe ve finansal raporlamanın karmaşıklığını verimli bir şekilde yönetir.

Eğitim kurumlarının rekabetçi bir durumda uygun finansal verilere ve hayatta kalma stratejilerine sahip olması gerekir. Önemli başarı, finansal bilgileri gerçek anlamda toplama ve kullanma kapasitesine bağlıdır. İyi bakılan kurumlar, gerekli finansal bilgileri doğru bir şekilde içerir. Bazı standartlar, yasalar ve yöntemler, finansal karar vermenin yardımıyla eğitim organizasyonunda çok iyi tanımlanmıştır.

Finansal Yönetim Sistemi Türk, Finansal Yönetim Yazılımı Türk, Finansal Yönetim Mobil Uygulaması Türk, Okul Finansal Yönetim ERP Türk, Okul Koleji Üniversite Enstitüsü için Finansal Yönetim Mobil Uygulaması Türk, iPhone ve Android için Okul Mali Yönetim Uygulaması Türk, Okul Koleji Üniversite Enstitüsü için Finansal Yönetim Sistemi Türk

Okul Ulaşımı / Kütüphane / Yurt İşletmeciliği Türk | College | Institute |University

Ulaştırma Yönetimi Okul / Kolej / Üniversitedeki en önemli modüldür. Yönetici, Ad, Araç No, Ehliyet No ve Sürücü Telefon No gibi Okul Araç Sürücüsünün tüm ayrıntılarını görüntüleyebilir. Taşıma Yönetimi modülünün genel konsepti, tüm Taşıma Aracı Tahsisi hakkında tam ayrıntılı analizler sunmasıdır. Genius, GPS sistemi yardımıyla Okul Aracının gerçek zamanlı canlı konumunu herhangi bir zamanda takip edebilir. Benzer şekilde, bu modül de bireysel enstitü gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

Kütüphane Yönetim Sistemi, bir kütüphanenin kataloğunu yönetmek için kullanılan bir modüldür. Bu, kütüphanede bulunan kitapların tüm işlemlerinin kayıtlarını tutar. Genius, kullanımı çok kolay olan ve bir kütüphanecinin tüm gereksinimlerini karşılayan Kütüphane Yönetim Sistemi sunar. Kütüphanecinin basılmış kitapların yanı sıra mevcut kitapların kayıtlarını izlemesine yardımcı olan birçok özellik vardır. Bu sistem web sitesinde ve Mobil Uygulamalarda mevcuttur.

 • Çeşitli Kitap kategorilerinin kayıtlarını tutun.
 • Kitapları konu bakımından sınıflandırın ve yeni kitaplara girmenin kolay yolu.
 • Check-out ve check-in yapmanın kolay yolu.
 • Belirli bir öğrenciye kaç kitap verildiğini ve ayrıca bir kitabın durumunu bilmenin kolay yolu.

Hostel Yönetimi modülü, hostelin çeşitli aktivitelerini yönetmek için geliştirilmiştir. Çok sayıda öğrenci olduğunda ve tüm pansiyon görev ve kayıtlarının uyumlu hale getirilmesi gerektiğinde Hostel Yönetimi, günlük Hostel etkinlikleriyle başa çıkmak için verimli bir şekilde çalışır. Farklı kullanıcılar, Hostel konaklamalarını ve hostelin ayrıntılarını Ayrıntılar menüsünden görüntüleyebilir. Genius Eğitim Yönetimi'nin yardımıyla kullanıcılar, günlük kantin menüsünü Web Sitesi ve Mobil Uygulama üzerinden kontrol edebilirler.

Öğrenci Otobüs Ulaşım Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Otobüsü Ulaşım Çözümleri Türk, Okul Otobüsü Ulaşım Yönetimi ERP Türk, Öğrenci Otobüsü Ulaşım Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, iPhone ve Android için Öğrenci Otobüs Taşımacılığı Yönetimi Uygulaması Türk, Okul Kolej Üniversite Enstitüsü için Kütüphane Yönetimi ERP Türk, Kütüphane Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Öğrenciler için Hostel Rezervasyon Mobil Uygulaması Türk, Öğrenciler için Hostel Kantin Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Online Hostel Rezervasyon Sistemi Yazılımı ERP Mobil Uygulaması Türk

okul öğrencisi & Vehicle Tracking / System Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Özellikle okul ulaşımının takip edilmesi ve öğrencilerin konumlarının güvenli bir şekilde ele alınması planlanmıştır. Öğrencinin ulaşım aracına binip inmediğini bilmeye yardımcı olacak ve okulların sahip olduğu verilerle velilere ve okul yönetimine hayati uyarılar gönderebilecek kadar yetenekli olacaktır. bilmesi gerekiyor. Ardından Genius Education yönetimi, kesin ve hızlı cevaplar verir. Student Tracker, canlı öğrenci takibi için mobil cihazı kullanacaktır. Yönetici, Öğretmenler ve Ebeveynler, Genius çapraz platform çerçevesi aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve izleyebilir. Bir okulun öğrencilerini izlemesi vazgeçilmezdir.

Genius, tüm eğitim organizasyonlarına yönelik özel bir GPS Takip Çözümü sunar. Temel olarak öğrencinin güvenliğini ve buna ek olarak seyahat operasyonlarının sorumluluğunu yükseltmeye odaklanır. Modül sadece araçları takip etmekle kalmaz, aynı zamanda her bir öğrenciyi takip etmeyi amaçlar. Bu, okul ve kolej yönetiminin ulaşım faaliyetleriyle daha verimli bir şekilde ilgilenmesine ve velilere daha önemli bir huzur vermesine izin verir.

Öğrenci Otobüs Takip Sistemi Yazılımı ERP Türk, Öğrenci Otobüs Araç Takip ERP Türk, Öğrenci Otobüs Araç Takip Mobil Uygulaması Türk, IPhone ve Android için Öğrenci Araç Takip Mobil Uygulaması Türk, Okul Otobüsü GPS Takip Mobil Uygulaması Türk, Okul Otobüsü Rota Planlayıcı Yazılımı ERP Uygulaması Türk, Okul Otobüsü Güzergah Optimizasyonu Türk

Okul Sınav Yönetimi Türk | Kolej | Enstitü | Üniversite

Okul Sınav Yönetimi Modülü'nde sınav süreci çok kolaylaşıyor. Okul ERP'sinin Sınav Yönetimi modülü, farklı kurumsal işlemleri doğrular. Sistem, Sınav sonuçlarını üç biçimde oluşturabilir: not bazlı, not bazlı ve her ikisinin birleşimi. Sınıf sayısı, konu ve dil türleri ve sınav türü gibi çeşitli bölümlerin yapılandırılmasına yardımcı olacaktır. Kullanıcı notları ve sınav kurallarını tanımlayabilir. Okul ERP Bulutu sağlam doğrulamalar sağladığından, Sınav yönetim modülünde herhangi bir insan hatası olasılığı daha düşüktür.

Sınav Yönetimi, Sınav planlama, Çevrimiçi / Çevrimdışı Sınav kağıtları, Soru Bankaları, Sınav Takvimi ve Sınav sonuçları oluşturmada öğretmenlere yardımcı olan potansiyel bir araç olarak tasarlanmıştır. Enstitüler Çevrimiçi ve Çevrimdışı sınavlara girebilir ve ayrıca notları veya not bazlı sınavları özelleştirebilir. Genius Eğitim Yönetim Sistemi, enstitüde daha iyi bir çalışma ortamı ve netlik sağlayan tüm detayları tek bir platformda sunar.

Sınav Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Öğrenci Sınav Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Öğrenci Sınav Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Sınav Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk, Online Kontrolör Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Öğrenciler için Online Sınav Sistemi Yazılımı Türk, Açık Kaynak Sınav Yönetim Sistemi Yazılımı ERP Türk

Eğitim Yönetimine Uluslararası ve Küresel yaklaşımıyla Genius Eğitim Yönetimi, Okul ERP Yazılımının tüm yönlerini, sağlam özellikler ve işlevlerle tek bir arayüz altında entegre bir şekilde verimli bir şekilde türetir. Küçük ve büyük kurumların kurumsal ihtiyaçlarına tamamen uygundur. Gibi çeşitli Anahtar özellikler; Online Kabul / Kayıt, Online Ücret Ödeme, Online / Offline Sınav Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Öğrenci / Araç Canlı Takibi, Güvenlik Kapısı / Ön Büro Yönetimi vb.

Öğrenme Yönetim Sistemi LMS Türk, Ücretsiz Okul Öğrenme Yönetim Sistemi Yazılımı Türk, Çevrimiçi Öğrenim Yönetimi ERP Türk, Online Öğrenim Yönetimi Mobil Uygulaması Türk, Okul Koleji Üniversite için Öğrenme Yönetim Sistemi Türk, Çevrimiçi Öğrenim Yönetim Sistemi Türk, Çevrimiçi Öğrenme Uygulaması Türk, LMS Sistem Yazılımı Türk, LMS Sistem Yazılımı Türk, LMS Sistemi Açık Kaynak Türk, Açık Kaynak Çevrimiçi Sınıf Odası Türk
Turkey , Northern Cyprus , Cyprus , Azerbaijan, Iraq, Syria, Lebanon, Israel, Greece, Bulgaria, Romania, Kosovo, North Macedonia, Bosnia , Herzegovina

Türkiye , Kuzey Kıbrıs , Kıbrıs , Azerbaycan, Irak, Suriye, Lübnan, İsrail, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Kuzey Makedonya, Bosna , Hersek