Image Alt

نرم افزار مدیریت مدرسه فارسی

نرم افزار مدیریت مدرسه فارسی

مدیریت آموزش نبوغ یک برنامه وب و موبایل است که به طور خاص برای مدیریت همه کاره های روزمره مدرسه / کالج و دانشگاه ها تولید شده است. این یک راه حل برنامه ریزی منابع سازمانی مبتنی بر مدرسه است که به روزترین فرم درخواست تلفن همراه را به معلمان ، دانش آموزان و والدین می دهد تا به آنها در استفاده از ورود به سیستم از هر مکان و هر زمان کمک کند. در امتداد این خطوط ، تحرک برای استفاده از این سیستم بسیار زیاد می شود. این به شما این توانایی را می دهد که با مشارکت مدیریت اطلاعات کلیه م آموزش دادنسسات آموزنده ، به عنوان مثال مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها ، به کل مشارکت رایانه ای برای سازمان های جلو و عقب سازمان برسید.

دانشکده / کالج / دانشگاه (برنامه ریزی منابع سازمانی) مدیریت

"با چندین ویژگی کراس پلتفرم و رابط کاربری ساده و در عین حال پویا ، عملکرد بدون دردسر را تجربه کنید"

به عنوان مثال برنامه ریزی منابع نبوغ تصدی مدرسه ماژول های مختلفی برای مدیریت و مدیریت دارد. مدیریت هزینه ها ، جدول زمانی ، حضور و غیاب ، امتحانات ، اخبار ، هاستل ، کتابخانه ، حمل و نقل ، تقویم مدارس ، رویدادها و غیره. علاوه بر این ، اخیراً نسخه جدید را با ماژول کامل منابع انسانی برای مدیریت لیست حقوق کارمندان و فیش های حقوق و دستمزد آنها راه اندازی کرده است. ماژول امور مالی به شما کمک می کند تا ساختارهای هزینه را برای دانشجویان برنامه ریزی و تعیین کنید. سیستم برنامه ریزی منابع نبوغ تصدی مدرسه نیز با استفاده از ویژگی اولویت کار خود یک ابزار همکاری عالی است. همچنین یک سیستم پیام رسانی داخلی در نبوغ وجود دارد که به دانش آموزان ، معلمان و والدین کمک می کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

برنامه ریزی منابع سازمانی مبتنی بر ابر فارسی ، برنامه ریزی منابع سازمانی شرکتی فارسی ، برنامه ریزی منابع سازمانی ورودیشرکت، پروژه برنامه ریزی منابع سازمانی راه حل های فارسی ، واحدهای آموزشی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، سیستم مدیریت مدرسه برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی دانشکده فارسی ، برنامه ریزی منابع برنامه سازمانی دانشکده فارسی ، بالا سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی برای مشاغل کوچک فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت کالج فارسی ، دانشکده نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی

مدیریت علمی دانشکده فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

مدیریت آموزش نبوغ با مدیریت کلیه فعالیتهای عملیاتی برای دستیابی به نتایج مطلوب در مشاغل خود ، دانش آموزان را در اداره کلیه عملکردهای مدیریت علمی کمک خواهد کرد. این امر باعث ایجاد فرهنگ و محیط یادگیری بهتر برای دانش آموزان و همچنین مدیریت مدرسه خواهد شد. که آنها را به اهداف تعیین شده نزدیک می کند. ماژول مدیریت آکادمیک به گونه ای طراحی شده است که با کمک جریان روان و کارآمد در تمام مراحل دانشگاهی ، فرصت های توسعه بهتری را فراهم می کند. این امر سادگی بیشتری را در فعالیتهای عملیاتی به ارمغان می آورد و ساختار دانشگاهی را به چارچوب دیجیتالی مورد انتظار تبدیل می کند. ماژول برنامه ریزی منابع سازمانی آموزشی کاملاً با ویژگی های دانشگاهی و ابزارهای مدیریت آموزش سازگار است که به ایجاد نتایج بهتر دانش آموزان کمک می کند.

فارسی نرم افزار سیستم مدیریت تحصیلی فارسی ، فارسی نرم افزار سیستم مدیریت دانشگاهی ، برنامه مدیریت تلفن همراه مدیریت فارسی ، سیستم مدیریت دانشگاهی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، سیستم مدیریت دانشگاهی برای دانشجویان فارسی ، برنامه مدیریت دانشگاهی برای آیفون فارسی ، سیستم مدیریت دانشگاهی برای دانشگاه کالج مدرسه فارسی

مدیریت دانش آموز مدرسه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

سیستم مدیریت دانشجویی برنامه ریزی منابع سازمانی قادر است داده های دانشجویی بزرگ را کنترل کند و تمام داده های ذخیره شده را به طور کارآمد از سیستم بازیابی کند. این برنامه می تواند فرایند ثبت نام ، پذیرش ، کلاس و بخش تخصیص و غیره را مدیریت کند تا دید کلی عملکرد دانش آموز را بدست آورد. به همین ترتیب همچنین می تواند فعالیت های روزمره معلم را ردیابی کند و حضور روزانه دانش آموز / معلم را ردیابی کند. دانش آموزان می توانند با فعالیت های دانشگاهی روزمره و با ساختاری ساده و رابط کاربری آسان برای دانشجویان ، از فناوری های نسل جدید مطلع شوند.

سیستم مدیریت دانشجویی فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت دانشجویی آنلاین برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، برنامه مدیریت موبایل دانشجویی فارسی ، برنامه مدیریت دانشجویی برای آیفون و اندروید فارسی ، نرم افزار سیستم اطلاعات دانشجویی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، فارسی فارسی سیستم اطلاعات دانشجویی ، برنامه فارسی اطلاعات دانشجو ، فارسی ، یکپارچه سیستم اطلاعات دانشجویی فارسی

برنامه های بورس تحصیلی مدرسه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

بدون هیچ گونه مدارکی ، برنامه بورس تحصیلی آنلاین به دانشجویان اجازه می دهد تا برنامه را به صورت دیجیتالی درخواست و ارسال کنند. بنابراین ، این شانس دسترسی انعطاف پذیر را افزایش می دهد و احتمال خطاها را کاهش می دهد ، بنابراین اطمینان از روند کارآمد جریان برنامه بورس تحصیلی را در برنامه ریزی منابع سازمانی آموزش و پرورش فراهم می کند. دولت برنامه های بورسیه دانشجویی ایجاد می کند که به دانشجویان در کمک مالی برای تکمیل تحصیلات کمک می کند. ماژول ویژگی های مختلفی مانند ثبت نام آنلاین دانش آموزان ، اختصاص شماره ثبت نام منحصر به فرد به همه دانشجویان ، بررسی معیارهای صلاحیت ارسال درخواست بورس تحصیلی ، پردازش ساده و سریع انتشار دانشجویان منتخب ، تأیید مبلغ بورس تحصیلی دریافت شده توسط دانشجویان و م Instسسات ، هشدار پیامکی به دانشجویان / والدین در مورد تأیید و پرداخت مبلغ ، مدیریت چندین برنامه ، ایجاد لیست انتخاب ، جایزه ، ثبت نام ، مجموعه مقالات و غیره

برنامه بورس آنلاین فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت بورس تحصیلی فارسی ، برنامه مدیریت منابع بورس تحصیلی دانشجویی فارسی ، برنامه موبایل مدیریت بورس تحصیلی برای دانشجویان فارسی ، برنامه مدیریت بورس تحصیلی دانشجویان برای آیفون و اندروید فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت بورس تحصیلی دانشجویان فارسی ، برنامه های بورس تحصیلی برای دانشجویان فارسی

ورود و ثبت نام آنلاین رایگان مدرسه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

پذیرش و ثبت نام کاری است که برای یک سازمان (مدرسه ، کالج ، دانشگاه ، موسسه و غیره) در یک بازه زمانی مشخص انجام می شود. این کار شامل بسیاری از مشکلات و روشهای پیچیده است که اگر به صورت دستی انجام شود ، زمان زیادی برای تیم مدیریت کننده همان زمان لازم است. این فرآیند شامل طراحی فرم برای نامزدها ، جمع آوری داده ها ، جمع آوری پرداخت است که شامل هزینه و زمان و در عین حال تأثیر بر کیفیت و ایجاد خطاها است.

به منظور خودكار كردن این رویه ، توسعه دهندگان ما ویژگی آسان پذیرش و ثبت نام آنلاین را ایجاد كرده اند تا عملیات و كاركردهای سازمانها را روان و آسان انجام دهند. این یک روش شفافیت و سریع برای نگهداری سوابق و نگهداری آنها برای اهداف آینده ایجاد می کند. به این ترتیب سیستم کاربرد آنلاین دیجیتال کار را برای موسسات و دانشجویان آسان می کند.

مزایای پذیرش و ثبت نام آنلاین
 • از آنجا که فرم پذیرش آنلاین است ، به داوطلبان اجازه می دهد تا فرم درخواست را از هرجای دیگر و هر زمان پر کنند.
 • برای دریافت فرم درخواست و ارسال همان ، نیازی به ایستادن در صف های طولانی نیست.
 • روش سنتی کار دستی کاغذ تغییر خواهد کرد ، بنابراین به صرفه جویی در هزینه موسسات کمک می کند.
 • فرم پذیرش آنلاین به کاهش داده های ناخواسته کمک می کند ، مدیر می تواند برنامه ها را بررسی کند و فقط داده های دانشجویی واجد شرایط در پایگاه داده موسسه وارد می شود.
 • این فرآیند نتایج دقیق و قابل اطمینان را با استاندارد سازی فراهم می کند.
 • کل روند پذیرش بسیار پویا است ، در صورت تغییر در سیستم ، بلافاصله به داوطلبان منعکس می شود.
 • پس انداز نیروی انسانی - موسسات برای مدیریت متقاضیان نیازی به اختصاص نیروی انسانی اضافی ندارند.
 • دیگر نیازی به چاپ و ذخیره فرمها به طور جداگانه نیست.
 • موسسات نیازی به جمع آوری فرم های همه نامزدها و تشکیل پرونده ندارند.
سیستم مدیریت پذیرش مدرسه فارسی ، فرم پذیرش دانشجو آنلاین نرم افزار فارسی ، سیستم مدیریت پذیرش دانشجو فارسی ، سیستم پذیرش کالج آنلاین فارسی ، برنامه موبایل پذیرش مدرسه فارسی ، برنامه فارسی پذیرش مدرسه اندروید فارسی ، فارسی سیستم پذیرش آنلاین ، پذیرش آنلاین در فارسی فارسی مدرسه

نرم افزار مدیریت هزینه شهریه آنلاین رایگان فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

نرم افزار مدیریت هزینه که توسط سیستم مدیریت آموزشی نبوغ طراحی شده است ، به مدارس / کالج ها / دانشگاه ها کمک می کند تا روند جمع آوری هزینه ها از دانشجویان را از طریق درگاه های پرداخت مختلفی که با سیستم ما ترکیب شده است ، دیجیتالی کنند. جمع آوری هزینه آنلاین می تواند توسط ارگانهای مربوطه در هر زمان و از هر مکان انجام شود.

ورودهای ایمن به هر کاربر دانشجو ، والدین ، مدیریت ، کارکنان که از طریق آنها معاملات آنلاین پرداخت / جمع آوری هزینه بصورت ایمن اتفاق می افتد و خطر معاملات کلاهبرداری کاهش می یابد ، در حال انجام است. به این ترتیب سیستم مدیریت هزینه مدرسه باعث می شود که کلیه فرایندها ساده شده و ردیابی در زمان واقعی با توجه به هزینه های جمع آوری شده و هزینه های معلق امکان پذیر باشد.

مدیریت هزینه های مطلق مدارس
 • انواع ساختار هزینه ها
 • مجموعه دوره های خردمندانه ، خردمندانه و طبقه دانشجویی
 • ساختار تخفیف برای چند برابر هزینه
 • از هر مکان و هر زمان قابل دسترسی است.
جمع آوری شهریه مدرسه و پرداخت هزینه
 • الگوهای دریافت / پرداخت هزینه پیش فرض و قابل تنظیم طراحی شده است
 • اطلاعات دقیق هزینه جمع آوری شده در داشبورد
 • فاکتور برای دسته های مختلف هزینه در دسترس است
پرداخت هزینه های آنلاین مدرسه
 • جمع آوری هزینه ها از طریق درگاه های پرداخت یکپارچه
 • گزارش وضعیت هزینه های معلق از طریق پیام کوتاه / ایمیل
 • تسهیلات تولید رسید هزینه
مدیریت هزینه های آنلاین برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، مدیریت هزینه های آنلاین برنامه موبایل فارسی ، مدیریت هزینه های آنلاین دانشجویان برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، هزینه های کالج آنلاین فارسی ، پرداخت آنلاین هزینه دانشگاه آنلاین ، پرداخت هزینه های آنلاین برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، برنامه پرداخت هزینه های آنلاین برنامه موبایل فارسی ، فارسی پرداخت و کارمزد آنلاین ، فرایند پرداخت هزینه آنلاین در دانشگاه کالج مدرسه فارسی

نرم افزار مدیریت حضور و غیاب مدرسه آنلاین فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

نرم افزار مدیریت حضور و غیاب ارائه شده توسط سیستم مدیریت آموزشی نبوغ در گرفتن حضور و غیاب آنلاین دانش آموزان توسط معلمان باعث صرفه جویی در وقت زیاد و افزایش غیرمستقیم بهره وری معلمان می شود که اگر بخواهند روزانه به صورت حضوری ادامه دهند ، کشته می شود. اکنون می توانید با استفاده از سیستم مدیریت حضور و غیاب دانشجویی و خودکار کردن فرآیند ، به قلم و کاغذ خداحافظی کنید.

از این طریق نرم افزار رایگان حضور و غیاب به معلمان کمک می کند تا حضور در کلاسها ، بخشها و حتی بخشهای مختلف را ثبت کنند و همچنین در صورت بروز هرگونه خطای پیش فرض / خطا ، بعداً توسط مدیران قابل بررسی است. تهیه پشتیبان روزانه از اطلاعات حضور و غیاب می تواند از طریق نرم افزار حضور و غیاب آنلاین انجام شود و حتی گزارش های سفارشی از سیستم تولید و چاپ شود.

حضور و غیاب کارمندان مدرسه
 • حضور روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه کارمندان توسط مدیر قابل انجام است.
 • مدیر در صورت بروز هرگونه خطای پیش فرض یا خطا ، می تواند بر حضور معلم نظارت و نظارت داشته باشد. حضور دانشجو
 • معلمان کلاس مربوطه می توانند از حضور روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه دانش آموزان استفاده کنند.
 • در صورت بروز هرگونه پیش فرض یا خطا ، معلم می تواند میزان حضور دانش آموز را که در مرحله بعد قرار دارد تغییر دهد. ادغام زیست متریک
 • در صورت بروز هرگونه پیش فرض یا خطا ، معلم می تواند میزان حضور دانش آموز را که در مرحله بعد قرار دارد تغییر دهد. ادغام زیست متریک
 • کاهش احتمال ورود پروکسی و ورود داده پیش فرض به دلیل حرکت در زمان واقعی کنترل شده.
نرم افزار سیستم مدیریت حضور و غیاب آنلاین فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت حضور و غیاب دانشجویی فارسی ، فارسی برنامه مدیریت منابع حضور و غیاب دانشجویی فارسی ، نرم افزار سیستم ردیابی حضور و غیاب آنلاین فارسی ، نرم افزار ردیابی حضور و غیاب کلاس دانشجویی فارسی ، برنامه موبایل ردیاب حضور و غیاب برای دانشجویان دانشگاه کالج مدرسه فارسی ، ثبت نام حضور و غیاب دانشجویی فارسی آنلاین ، نرم افزار سیستم مدیریت حضور و غیاب بیومتریک برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، برنامه موبایل مدیریت حضور و غیاب بیومتریک برای دانشگاه کالج مدرسه فارسی

نرم افزار مدیریت مشق شب و کلاس درس فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

از طریق این ویژگی سیستم مدیریت آموزش نابغه ؛ ردیابی عملکرد روزانه دانش آموز می تواند به راحتی در ایجاد یک فضای مناسب برای دانش آموزان انجام شود و آنها را یک گام به موفقیت نزدیک کند. این امر همچنین به معلمان کمک می کند تا از طریق نرم افزار مدیریت داده های دیجیتالی مدرسه ، وظیفه خود را که به صورت دستی همه چیز را نگهداری می کنند و سوابق مشاغل ، کار در کلاس ، تکالیف ، یادداشت ها ، برنامه ریزی درس و غیره را ثبت کنند ، کاهش دهند.

ما برنامه تعاملی برنامه ریزی منابع سازمانی وب مبتنی بر وب با تمام ویژگیهای دانشگاهی مدیریت آموزش و پرورش با ابزارهای مختلف یادگیری و آموزشی که بر نتیجه دانش آموزان متمرکز است ، ادغام شده است. برنامه تلفن همراه ارائه شده توسط سیستم مدیریت مدرسه آنلاین ما سپاسگزار والدین است که به آنها کمک می کنند اگر فرزندانشان به موقع هر کاری را انجام می دهند ، ردیابی کنند.

ما دارای یک نرم افزار مدیریت مدارس کامل هستیم که به کلیه احزاب مرتبط با مدرسه با ویژگی های علمی زیر کمک می کند:

کلاس و بخش مدرسه
 • معلمان می توانند لیستی از کلاسها و بخشهایی را که برای آموزش به آنها اختصاص داده شده است بررسی و مشاهده کنند ، آنها می توانند شماره کلاس و بخشی را که توسط مدیر یا مدیر مدرسه به آنها اختصاص داده شده است مشاهده کنند.
 • مدیر می تواند کلاس جدیدی با نام کلاس ، کد و جریان / بخش اضافه کند ، همچنین این برنامه درسی و قدرت دانش آموز را در آن کلاس نشان می دهد.
 • همچنین او می تواند بخشهای مختلفی برای کلاس خاص با تعداد کل دانش آموزانی که در هر بخش تحصیل می کنند اضافه کند. آنها همچنین می توانند لیست کلاسها و بخشهای دانش آموزان را مشاهده و به روز کنند.
موضوعات مدرسه
 • معلمان می توانند موضوعات اختصاص یافته به آنها را برای تدریس به دانش آموزان از لیست فهرست تخصیص موضوعات ببینند ، این به معلمان کمک می کند تا جریان / گروه را و موضوعات دیگر را برای تدریس در کلاسها و بخشهای مختلف بشناسند.
 • مدیر می تواند کد موضوعی را برای موضوعات جداگانه اضافه کند و طبق قوانین هیئت دولت ، او همچنین می تواند کتاب مورد نظر برای خواندن و نویسنده کتاب را برای همان مورد اضافه کند ، برای افراد مختلف مدیر می تواند کد موضوعی اختصاص دهد مانند: شیمی - شیمی ، فیزیک - PHY ، هنرهای زیبا - FIAR و غیره
 • اگر موسسه تصمیم به اضافه کردن موضوعات بیشتر در کلاسهای خاص یا خاص بگذارد ، مدیر می تواند موضوعات مختلفی را برای کلاس و بخشهای خاص اختصاص داده و اضافه کند. به همین ترتیب ، او همچنین می تواند موضوعات مختلف را به معلمان اختصاص دهد ، که به آنها کمک می کند تا در مورد موضوعات مورد نیاز خود برای سخنرانی ، با جریان / بخش ، نام کارمند ، کلاس و بخش ، درک کنند.
برنامه درسی و برنامه ریزی درسی مدرسه
 • معلمان / مدیر می توانند برنامه درسی موضوعات مختلف کلاس ها را مدیریت کنند ، این به آنها کمک می کند تا کلاس ها و سخنرانی ها را برای تکمیل به موقع برنامه درسی موضوعات مختلف برنامه ریزی کنند.
 • مدیر می تواند روزانه لیست جدیدی از برنامه های درسی را اضافه کند ، این به معلمان کمک می کند تا از موضوعات ، کد سخنرانی و مباحث مختلف سخنرانی اختصاصی خود مطلع شوند ، این امر باعث می شود سرعت تکمیل برنامه درسی به موقع افزایش یابد.
 • به همین ترتیب ، معلمان می توانند روزانه لیست جدیدی از برنامه های درسی را اضافه كنند ، این به معلمان كمك می كند تا از موضوعات ، كد سخنرانی و مباحث مختلف سخنرانی اختصاصی خود مطلع شوند ، این امر سرعت اتمام برنامه درسی را افزایش می دهد.
تکالیف و یادداشت های مدرسه
 • دانش آموزان می توانند تکالیف و یادداشت های کلاس روزانه خود را که توسط معلمان کلاس مربوطه با استفاده از برنامه تعاملی موبایل توسط تلفن های همراه آنها بارگذاری می شود ، مشاهده کنند.
 • معلمان ، تکالیف و یادداشت ها را به طور منظم در سیستم بارگذاری می کنند که از سیستم وب دسک تاپ و همچنین برنامه موبایل قابل مشاهده است. دانش آموزان می توانند نام معلم کلاس را که تکالیف و یادداشت ها را اختصاص داده و تاریخ ارائه همان مقاله را مشاهده کنند.
تکالیف و تکالیف مدرسه
 • برنامه تلفن همراه تعاملی ما به معلمان کمک خواهد کرد تا کارهای روزانه / مشق شب خود را برای دانش آموزان خود بارگذاری کنند. دانش آموزان و والدین می توانند از طریق برنامه موبایل ، کلاس / تکالیف اختصاص داده شده برای هر موضوع را مشاهده کنند.
 • این به دانشجویان کمک می کند که در مرخصی استعلاجی یا هر دلیل دیگری غایب باشند. آنها می توانند کار کلاس خود را از طریق برنامه تلفن همراه کپی و تکمیل کنند که دانش آموزان غایب را در مورد کار روزانه و تکالیف معلمان مربوطه تأیید می کنند.
سیستم مدیریت مشاغل خانگی و دانشگاهی کالج مدرسه فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت مشاغل خانگی و کلاسهای درس برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت مشاغل دانشجویی و کلاسهای درس فارسی ، مدیریت مشاغل دانشجویی و کلاسهای درس فارسی برنامه موبایل ، مدیریت مشاغل دانشجویی و کارهای کلاسی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، دانشجو برنامه مدیریت مشق شب و کلاس درس برای آیفون فارسی ، برنامه مدیریت مشق شب و دانش آموز برای آندروید فارسی

سیستم مدیریت جدول زمانی مدرسه آنلاین مدرسه | دانشکده | موسسه | دانشگاه

جدول زمانبندی زمان بندی با مدیریت آموزش نابغه ساده و کارآمد شد. این اساسی ترین ضرورت برای برنامه ریزی و پیشرفت دانش آموزان در مدارس / کالج ها / دانشگاه ها و م variousسسات مختلف است همچنین به تعیین زمان دقیق برای هر موضوع برای آموزش به دانشجویان کمک می کند. زمان کلاس در مدرسه محدود است و بنابراین باید با برنامه ریزی مناسب زمان و مدیریت زمان مدیریت شود. این می تواند برای اختصاص کلاس جدید یا همچنین لغو زمان بندی کلاس مورد استفاده قرار گیرد ، در نتیجه روش با توانایی بهتر برای صرفه جویی در وقت و انرژی دانش آموزان امکان پذیر است. در طول زمان ، موضوعات و کلاسهای مختلف با توجه به نیاز آنها به تخصیص با کمک این ویژگی اختصاص می یابد. همچنین می تواند برای اختصاص کلاسهای مختلف نظری و عملی که باعث افزایش بهره وری و کارایی دانشجویان می شود ، مورد استفاده قرار گیرد.

به منظور صرفه جویی در وقت و تلاش کافی دولت پورتال نبوغ امکان ایجاد جدول زمانی مدرسه را به صورت رایگان فراهم می کند. از طریق این ویژگی مدارس / دانشکده ها / مitسسات / دانشگاه ها می توانند جدول زمانی کارمند و جدول زمانی دانشجویی بدون دردسر ایجاد و مدیریت کنند. این امر همچنین با اختصاص سخنرانی به معلم دیگری در هنگام غیبت معلم مربوطه ، به مدیریت پروکسی کمک می کند.

جدول زمانی دانشکده مدرسه

مدیر مدرسه یک بار جدول زمانی را برای یک کلاس خاص پذیرفته است. معلمان می توانند جدول زمانی کلاس خود را مشاهده کرده و برنامه خود را بر این اساس مدیریت کنند. معلمان می توانند درباره برنامه روز خود تصمیم بگیرند و همچنین می توانند از طریق برنامه موبایل به جدول زمانی دسترسی پیدا کنند. هر پروکسی که توسط مدیر مدرسه به آنها اختصاص داده شود از طریق برنامه تلفن همراه به آنها ارسال می شود.

جدول زمانی دانش آموزان مدرسه

جدول زمانی ایجاد شده توسط معلمان برای هر کلاس مربوطه را دانشجویان می توانند از طریق برنامه تلفن همراه خود مشاهده کنند. دانش آموزان حتی از هرگونه تغییر یا به روزرسانی توسط معلمان در صورت پروکسی مطلع می شوند. والدین همچنین می توانند جدول زمانی دانش آموز را مشاهده کنند و به صورت هفتگی برای برنامه والدین دانش آموز نمایش داده می شود.

نرم افزار سیستم مدیریت جدول زمانی فارسی ، برنامه مدیریت منابع سازگار با جدول زمانی فارسی ، برنامه مدیریت جدول زمان برای دانشگاه کالج مدرسه فارسی ، برنامه های موبایل مدیریت زمان برای دانشجویان فارسی ، نرم افزار سیستم تولید کننده جدول زمان مدرسه برنامه ریزی منابع برنامه فارسی ، برنامه تولیدکننده جدول زمانی دانشگاه کالج مدرسه منبع فارسی ، برنامه سازنده جدول زمانی خودکار برنامه تلفن همراه برای دانشگاه کالج دانشجویی فارسی ، برنامه برنامه ریز برنامه دانشجویان برای آیفون و آندروید فارسی ، نرم افزار سیستم اطلاع رسانی در زمان واقعی

مدیریت حقوق و دستمزد مدارس فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

سیستم مدیریت حقوق و دستمزد بخش مالی حقوق و دستمزد ، کمک هزینه ها ، کسورات ، حقوق ناخالص و خالص کارکنان را کنترل و مدیریت می کند. همچنین به ایجاد فیش حقوقی برای یک دوره خاص کمک می کند. مزیت فوق العاده سیستم مدیریت حقوق و دستمزد اجرای ساده و رابط کاربری آسان آن است. همانطور که توسط نظرسنجی انجام شده توسط حقوق و دستمزد جهانی نشان داده شده است ، بیان شده است که تقریباً 70٪ از موسسه از مدیریت حقوق و دستمزد در انجمن خود استفاده می کند ، زیرا آنها توانایی اخذ چک های غیرقابل پیش بینی و پرداخت مالیات از مقامات سطح بالا را درک می کنند.

خدمات سیستم حقوق و دستمزد سیستم کالج دانشگاه فارسی ، نرم افزار آنلاین سیستم مدیریت حقوق و دستمزد برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، برنامه مدیریت تلفن همراه حقوق و دستمزد فارسی ، سیستم مدیریت حقوق و دستمزد برای دانشگاه دانشگاه کالج مدرسه ، برنامه مدیریت حقوق و دستمزد برای دانشگاه کالج دانشگاه فارسی ، ماژول های سیستم مدیریت حقوق و دستمزد مدرسه

مدیریت مالی مدرسه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

ماژول مدیریت مالی Genius به طور خاص برای بخش آموزش و پرورش طراحی شده است تا رئوس مطالب کامل مالی / دانشکده را تأمین کند که به یک موسسه اجازه می دهد تا عملکردهای عالی مدیریت هزینه با ساختار دفتر دقیق و مدخل دفتر را با یک رابط کاربری آسان تنظیم کند و کل فرآیند را ایجاد کند. بدون خطا و سریع. هزینه هایی که ثبت می شوند بلافاصله در یک مکان برای ارجاع آماده منعکس می شوند. علاوه بر این ، پیچیدگی های حسابداری و گزارشگری مالی را به طور کارآمد مدیریت می کند ، که همه چیزهایی را که یک موسسه تاسیس شده نیاز به کار دارد دارد.

م institسسات آموزشی باید در شرایط رقابتی از داده های مالی مناسب و استراتژی های بقا برخوردار باشند. موفقیت قابل توجه متکی به ظرفیت جمع آوری و استفاده از اطلاعات مالی به معنای واقعی است. موسساتی که به خوبی از آنها مراقبت می شود ، شامل مجموعه اطلاعات صحیح مالی مورد نیاز هستند. برخی از استانداردها ، قوانین و روش ها در سازمان های آموزشی با کمک تصمیم گیری مالی به خوبی تعریف شده اند.

سیستم مدیریت مالی فارسی ، نرم افزار مدیریت مالی فارسی ، مدیریت مالی برنامه کاربردی فارسی ، برنامه مدیریت منابع مالی مدیریت منابع مالی فارسی ، برنامه مدیریت تلفن همراه مدیریت مالی برای دانشگاه کالج مدرسه موسسه فارسی ، برنامه مدیریت مالی مدرسه برای آیفون و اندروید فارسی ، سیستم مدیریت مالی برای مدرسه م کالج سسه دانشگاه کالج فارسی

حمل و نقل مدرسه / کتابخانه / مدیریت خوابگاه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

مدیریت حمل و نقل مهمترین واحد در دانشکده / کالج / دانشگاه است. مدیر می تواند تمام جزئیات راننده وسیله نقلیه مدرسه مانند نام ، شماره خودرو ، شماره مجوز و شماره تلفن راننده را مشاهده کند. مفهوم کلی ماژول مدیریت حمل و نقل این است که تجزیه و تحلیل کامل و کاملی راجع به همه تخصیص وسایل نقلیه حمل و نقل ارائه می دهد. با کمک سیستم GPS ، نبوغ می تواند در هر لحظه از زمان واقعی مکان شخصی وسیله نقلیه مدرسه را ردیابی کند. به طور مشابه ، این ماژول همچنین می تواند با توجه به نیاز م شخصیسسه شخصی سفارشی شود.

سیستم مدیریت کتابخانه ماژولی است که برای مدیریت کاتالوگ کتابخانه استفاده می شود. با این کار سوابق کل معاملات کتابهای موجود در کتابخانه نگهداری می شود. نبوغ سیستم مدیریت کتابخانه را ارائه می دهد که استفاده از آن بسیار آسان است و تمام نیازهای کتابدار را برآورده می کند. ویژگی های بسیاری وجود دارد که به کتابدار کمک می کند تا سوابق کتاب های موجود و همچنین کتاب های صادر شده را ردیابی کند. این سیستم در وب سایت و همچنین برنامه های موبایل موجود است.

 • سوابق دسته های مختلف کتاب را ثبت کنید.
 • طبقه بندی موضوع کتاب روش هوشمندانه و آسان ورود کتابهای جدید است.
 • راهی آسان برای انجام یک اعلام حضور و ورود.
 • روشی آسان برای دانستن اینکه چند کتاب برای یک دانش آموز خاص صادر شده است و همچنین از وضعیت کتاب می دانید.

ماژول مدیریت خوابگاه برای مدیریت فعالیتهای مختلف خوابگاه ایجاد شده است. وقتی تعداد زیادی دانشجو وجود داشته باشد و همه وظایف و سوابق خوابگاه مطابقت داشته باشد ، مدیریت خوابگاه برای مقابله با فعالیتهای روزانه هاستل به طور کارآمد کار می کند. کاربران مختلف می توانند محل اقامتگاه ها و جزئیات خوابگاه را از طریق منوی Details مشاهده کنند. با کمک مدیریت آموزش نبوغ کاربران می توانند منوی غذاخوری روزانه را از طریق وب سایت و همچنین برنامه موبایل بررسی کنند.

نرم افزار سیستم مدیریت حمل و نقل دانشجویان اتوبوس فارسی ، راه حل های حمل و نقل دانش آموزان اتوبوس فارسی ، مدیریت برنامه حمل و نقل اتوبوس های دانش آموزان برنامه ریزی منابع فارسی ، برنامه مدیریت حمل و نقل دانشجویان با اتوبوس های فارسی ، برنامه مدیریت حمل و نقل دانشجویان با اتوبوس برای آیفون و آندروید فارسی ، مدیریت کتابخانه برنامه ریزی منابع سازمانی برای کالج مدرسه انستیتوی دانشگاه فارسی ، مدیریت کتابخانه برنامه موبایل فارسی ، هاستل رزرو برنامه موبایل برای دانشجویان فارسی ، هاستل نرم افزار سیستم مدیریت غذاخوری برای دانشجویان فارسی ، نرم افزار سیستم رزرواسیون هاست آنلاین برنامه ریزی منابع سازمانی برنامه موبایل برنامه فارسی

دانش آموز مدرسه و سیستم ردیابی / خودرو فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

این برنامه به ویژه برای ردیابی حمل و نقل مدرسه و مدیریت مکان دانش آموزان به روشی ایمن برنامه ریزی شده است. این به شما کمک می کند دانش آموز از وسیله نقلیه سوار یا پیاده شوید و توانایی کافی برای ارسال هشدارهای حیاتی به سرپرستان و مدیریت مدرسه را با داده هایی که مدارس ارائه می دهد ، کمک می کند. باید بداند متعاقباً ، مدیریت آموزش نبوغ پاسخ های دقیق و سریع می دهد. ردیاب دانشجویی از دستگاه تلفن همراه برای ردیابی زنده دانش آموزان استفاده خواهد کرد. سرپرست ، معلمان و والدین می توانند از طریق چارچوب کراس پلت فرم نبوغ به صورت زمان واقعی ردیابی و نظارت داشته باشند. نظارت بر دانش آموزان برای یک مدرسه ضروری است.

نبوغ یک راه حل پیگیری GPS سفارشی برای همه سازمانهای آموزشی ارائه می دهد. این اساساً در ارتقا امنیت دانشجو و علاوه بر این هزینه فعالیت های مسافرتی متمرکز است. نه تنها ردیابی وسایل نقلیه است ، بلکه ماژول برای ردیابی هر دانش آموز در نظر گرفته شده است. این امر به مدیریت مدرسه و دانشگاه اجازه می دهد تا با مهارت بیشتری به فعالیتهای حمل و نقل خود بپردازند و به والدین آرامش چشمگیرتری می بخشند.

نرم افزار سیستم ردیابی اتوبوس دانشجویی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی برنامه ريزي شركت رديابي وسايل نقليه دانشجوي اتوبوس فارسي ، برنامه موبایل ردیابی وسیله نقلیه اتوبوس دانشجویی فارسی ، برنامه موبایل ردیابی وسیله نقلیه دانشجویی برای آیفون و اندروید فارسی ، برنامه موبایل ردیابی GPS اتوبوس مدرسه فارسی ، برنامه ریز مسیر اتوبوس مدرسه نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی برنامه فارسی ، بهینه سازی مسیر اتوبوس مدرسه فارسی

مدیریت امتحانات مدرسه فارسی | دانشکده | موسسه | دانشگاه

وظیفه مراحل امتحان در ماژول مدیریت امتحانات مدرسه بسیار آسان می شود. ماژول مدیریت آزمون برنامه ریزی منابع شرکت سازمانی ، فعالیتهای مختلف نهادی را تأیید می کند. این سیستم می تواند نتایج آزمون را در سه قالب تولید کند: بر اساس درجه ، بر اساس نمرات و ترکیبی از هر دو. این به پیکربندی بخشهای مختلف مانند تعداد کلاسها ، موضوعات و انواع زبانها و نوع امتحان کمک خواهد کرد. کاربر می تواند نمرات و قوانین امتحان را تعریف کند. شانس کمتری برای بروز هرگونه خطای انسانی در ماژول مدیریت آزمون وجود دارد زیرا ابر برنامه ریزی منابع سازمانی اعتبارسنجی های قوی را ارائه می دهد.

مدیریت آزمون به عنوان ابزاری بالقوه طراحی شده است که به معلمان در برنامه ریزی امتحان ، ایجاد مقالات آزمون آنلاین / آفلاین ، بانک های س سوال ال ، جدول زمانی آزمون و نتایج آزمون کمک می کند. موسسات می توانند در امتحانات آنلاین و آفلاین شرکت کنند و همچنین می توانند نمرات یا امتحانات مبتنی بر نمره را سفارشی کنند. سیستم مدیریت آموزش نبوغ تمام جزئیات را بر روی یک پلت فرم ارائه می دهد ، که زمینه مطالعه و وضوح بهتر را در موسسه فراهم می کند.

نرم افزار سیستم مدیریت آزمون فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت آزمون دانشجویی برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، نرم افزار مدیریت امتحان دانشجویی فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت آزمون برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، برنامه امتحان آنلاین مدیریت برنامه موبایل فارسی ، نرم افزار سیستم آزمون آنلاین برای دانشجویان فارسی ، آزمون منبع آزاد برنامه مدیریت منابع سازمانی نرم افزار سیستم فارسی

با رویکرد بین المللی و جهانی خود در مدیریت آموزش ، مدیریت آموزش نبوغ به طور مولد تمام جنبه های نرم افزار برنامه ریزی منابع تصدی تصدی را در یک رابط واحد با ویژگی ها و ویژگی های قوی به دست می آورد. برای نیازهای نهادی موسسات کوچک و بزرگ کاملاً مناسب است. ویژگی های کلیدی مختلف مانند پذیرش / ثبت نام آنلاین ، پرداخت هزینه های آنلاین ، مدیریت آزمون آنلاین / آفلاین ، مدیریت منابع انسانی ، پیگیری زنده دانشجو / خودرو ، دروازه امنیتی / مدیریت میز جلو و غیره

سیستم مدیریت یادگیری فارسی LMS فارسی ، نرم افزار سیستم مدیریت یادگیری آموزشگاه رایگان زبان فارسی ، مدیریت آموزش آنلاین برنامه ریزی منابع سازمانی فارسی ، مدیریت یادگیری آنلاین برنامه موبایل فارسی ، سیستم مدیریت یادگیری برای دانشگاه کالج مدرسه فارسی ، سیستم مدیریت آموزش آنلاین فارسی ، برنامه آموزش آنلاین فارسی ، LMS سیستم نرم افزار فارسی ، برنامه LMS Mobile فارسی ، سیستم LMS فارسی متن باز ، فضای باز کلاس فارسی آنلاین
Iran, Afghanistan, Tajikistan, Dagestan, Uzbekistan, Bahrain
ایران ، افغانستان ، تاجیکستان ، داغستان ، ازبکستان ، بحرین